Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Babotok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Babotok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 207>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 15:58
Admin i lana kažu "raj", e pa ništa drugo, ako raj postoji, onda sigurno izgleda kao tvoj dio Babtoka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2008 u 16:51
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Admin i lana kažu "raj", e pa ništa drugo, ako raj postoji, onda sigurno izgleda kao tvoj dio Babtoka.
Pa ima i onih koji do svojih okucnica nista ne drze,ali su u manjini.Kad se samo sjetim kako je bilo prije desetak godina,trava,koprive sve zarasceno.
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 08:41
 Kakva lepota smile39! Definitivno svrstavam Babotok na spisak svojih omiljenih mesta (moracu nekako da dodjem i proverim sve slicice na licu mesta Wink ).
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 10:11
toni prekrasno, fotke su ti za 10, a o uređenju mjesta mislim da ne moram ni govoritiClap
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 10:41
toni kako je vama lijepo...smile89
slike su stvarno super, a mogu misliti kako to sve izgleda uzivo

...i tako mi je drago da sam otvorila ovu temu jer vec danima trazim sliku i naziv biljke sto cvjeta bijelim kuglastim cvjetovima - tj. cvjetovi su u kuglastim skupinama i sad sam je tu vidjelaTongue
bas sam u nedjelju donijela povaljenicu i za prvu ruku sam je posadila u plasticnu posudu - dok se ne smislim gdje cemo s njom i kakve uvjete voli i treba
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 10:47
bez teksta sam smile71
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 13:50



ja nemam komentara na ovu ljepotu
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 21:10
Babotok me oduševio. Imate li vi tamo kuće za iznajmit, da se mi nauživamo u ovakvoj ljepoti! Još jednom - PREDIVNO!
smile79     
smile79 
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 22:30
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Babotok me oduševio. Imate li vi tamo kuće za iznajmit, da se mi nauživamo u ovakvoj ljepoti! Još jednom - PREDIVNO!
smile79     
smile79 
Nemamo.ako prolazis tuda navratiWink
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 10:59
toni, navratim ja do tebe u taj gradić iz snova po malo cvjeća i na kolačiće, njamić
Na vrh
Pupsy View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pupsy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 14:02
Evo ja sam nova na forumu pa sada prolistavam a ove tvoje slike
Toni me ostavile bez teksta..
Pozdrav svim tvojim vrijednim domaćicama u Babotoku iz Daruvara..
smile79
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 14:43
sto bi rekli nsi stari...
 
dao bi i šaku dukata za take susjede!!
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 00:07
Toni, došla sam na tvoj "nagovor" i ugodno se iznenadila.
 
Svaka čast na tvom trudu. Prekrasno. Babotok je prekrasan zahvaljujući i ljudima poput tebe.
 
Iskrene čestitke još jednom od bum_poludele! Clap Thumbs%20Up
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 00:14
Originalno poslano od člana pozvana pozvana napisao:

Toni, došla sam na tvoj "nagovor" i ugodno se iznenadila.
 
Svaka čast na tvom trudu. Prekrasno. Babotok je prekrasan zahvaljujući i ljudima poput tebe.
 
Iskrene čestitke još jednom od bum_poludele! Clap Thumbs%20Up
e pa dobrodosla.Nadam se da se i tebi bude ovdje sviđalo.Ja sam vec pustio kprijenje.Tongue
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 00:16
Originalno poslano od člana toni toni napisao:

e pa dobrodosla.Nadam se da se i tebi bude ovdje sviđalo.Ja sam vec pustio kprijenje.Tongue
 
Hvala. Budem češće. Jako simpatično. Wink
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 10:20
Toni daj napiši kako iz Bjelovara doći do Babotoka jer sada za 1.maj idem u Bjelovar pa da bar prođem kroz taj cvjetni raj.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 12:40
Sad je jos malo prerano za cvjetni raj.Tamo negdje polovinom Lipnja.A ide se onom cestom VIRJE - BJELOVAR.Pa onda bi mogla navratiti i do mene.
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 23:37
Toni , stvarno je predivno to što ste napravili u Babotoku ,još samo da nagovorim supruga da nekako kad budemo išli za Grubišno polje preko Bjelovara i odemo do Babotoka da sve te divote vidimo uživo. Pozdrav i očekjem slikice i od ove godine.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 00:17

Na dan Snjezne gospe 05.08 u crkvici koja se isto tako zove bude prostenje,Crkvica se nalazi na mjesnom groblju u Jabucati a ona je pak zajednicka mjestana Babotoka,Jabucate i Donjih Zdjelica.

toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 11:54
Lijepo si ovo uredio, baš djeluje kao Božja kuća.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 207>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.