Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šeflerino keljenje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šeflerino keljenje

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 08:26
Kak smo sv zapeli za to svjetlucavo na toj kutiji.. šečer?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 08:28
Ančica je u pravu! Našla u offertisimi neki ukrasni šoder i s tim se igrala!
Isto sam radila i na kutije za božićne ukrase, ali još nisu gotove pa nebum slikala.
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:34
Šefi, koju boju da kupim za laminat, mm radi neke kutije, pa bih probala na laminatu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:51
Vidim da svašta lijepite osim salveta, pa jedna ideja - radila sam to davno kad nisam znala ni za salvetnu tehniku, ni za salvetno ljepilo,
slika na keramičkoj pločici od suhih sjemenki, papra, cimeta, suhog peršina, klinčića - to su ispala nekakva stabla.
Na pločicu sam namazala ljepilo u željenom obliku, po tome posipala nešto od navedenog, kad se taj dio osuši nastavlja se dalje
Mislim da se može kombinirati i sa salvetama  
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:51
Ja sam sa auto farbom na laminatu delala!
Ali uzela sam u bau-mau-nekom centru akrilnu boju za metal,drvo,plastiku i sl. u malim piksama.
Ili lak sprej za drvo,plastiku, metal i sl. S njim mi je super raditi. Ljepo se prekrije. Samo moraš raditi vani radi špricanja.
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:54
Je otočiću!
To sam isto davno radila. Sa raznim sjemenkicama, šećerom, sezamom, ali onda mi se mravci skupljaju, pa se moljci ležu i odustala sam od toga.
Sad samo sa umjetniom materijalima.
Ali je svakako zgodno za radove sa klincima kojima tak budimo maštu i snalažljivost.

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 10:32
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Ja sam sa auto farbom na laminatu delala!
Ali uzela sam u bau-mau-nekom centru akrilnu boju za metal,drvo,plastiku i sl. u malim piksama.
Ili lak sprej za drvo,plastiku, metal i sl. S njim mi je super raditi. Ljepo se prekrije. Samo moraš raditi vani radi špricanja.
 
Ohoho, ova informacija je jako bitna!!!
Kako se zove boja, koje pakiranje i koliko košta???
Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 10:33
Ah da, zaboravih komplimentirati radove...
Super su i originalni!!!
Puna si ideja...
Bravo
 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 10:48
prekrasni radovi sefi,ideje su ti originalne,ma genijalne.smile141
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 10:55
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Ja sam sa auto farbom na laminatu delala! Ali uzela sam u bau-mau-nekom centru akrilnu boju za metal,drvo,plastiku i sl. u malim piksama. Ili lak sprej za drvo,plastiku, metal i sl. S njim mi je super raditi. Ljepo se prekrije. Samo moraš raditi vani radi špricanja.


...ali i ti lak sprejevi su u biti akrilni, zar ne?
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 11:08
Nisu- ja sam zela one za aute.

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 08:58
Lijepe stvarcice si napravila. Clap Kad ce doci novi radovi? Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:52
Šefi "moja ptičica" visi u Skradniku u vikendici, Imaš li što novoga?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 10:58
Nebu tako skoro! Cajtnot!
Ali to ne znači da ne skupljam ideje i salvetice! A kupila sam i ljepilo! 
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 11:41
ono rozo secerasto je preslatko! smile94
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 19:32
Uf! napokon me malo kreativa čopila! Nisam već duuuugo niš radila. Prije 2 tjedna pofarbala jedan crijep i 6 podmetaća i to poklonila kumu za rođendan za njegovu "klet". Naravno tematika je bila grozdje, ali nisam fotkala.

Još ni one suncokrete nisam nakeljilaEmbarrassed, al tješi me to kaj starci još nisu završili kupaonu pa ni nemaju kam staviti ormariće, al ovih dana to moram privesti kraju!!!
Ovo sam si dala za zadatak nakeljiti:




I ovo je gotovo:






Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:46
dobro "keljiš" stara moja.......
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:52
I meni je drvo izazov!!!
Znaš da jedva čekam da vidim kak si napravila ih! smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.