Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sitne točkice na surfiniji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sitne točkice na surfiniji

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sitne točkice na surfiniji
    Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 11:09
Trebam pomoć, surfinije mi imaju sitne, svijetlo zelene točkice, te koje imaju takve pjegice, zaostaju rastom od drugih, ali se za sada drže. Cime ih prskati, ako pomoći ima, nadam se samo da nije virus. Nova zemlja, nove posude, jedino ako sam donijela bolesne pelcere, sto mi se i cinilo da jesam, ali sam si mislila da je to od ovih kiša i da će nadoći..:-( 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 21:59
slike??? bez slika je tesko odgovoriti
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 22:54
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca/60048.aspx -

evo slika, kada uslikam cijelu biljku nista se ne vidi, pa evo ovako..
sitne tockice, svijetlije boje, te surfinije zaostaju rastom i imaju manje cvijetove, ali nisu za sada jos katastrofa izgledom..kada zapeče sunce, imati ćemo i to, po svemu sudeci ..Cry
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 22:55
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca/60050.aspx -
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 22:57
da ne otvaram novu temu, imam još sumnjivih, na dr. balkonu, drukcija bolest, cini mi se nematode ili plamenjača....meni sve slicno..

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca/60051.aspx -
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 23:00
stavljam granule bas za surfinije, jednom ili dvaput tjedno, zeljezo -  jednom tjedno..osusene cvjetove cupkam, ma sve cinim po ps-u..ali opet, donijela sam ih bolesne, vjerojatno..
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 23:07
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slike_cvijeca_/60062.aspx -

evo i na dva engleska muskatla, odvojila sam ih..jel moguce da je od kise, padala je mjesec i pol?..a izlozeni kisi..uostalom, za vrijeme vam ne trebam pisati.
Na vrh
mimantonija View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimantonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2013 u 23:08
to je to za sada, "samo" su ovi bolesniEmbarrassed
Na vrh
Fiumanka51000 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiumanka51000 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 13:41
Isti problem i kod mene sa surfinijama. Sve radim po ps-u i nisu bile bolesne kad sam ih kupila.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.