Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvijetna razbibriga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvijetna razbibriga

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 353637
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 21:30
preslatka curica smile84zar ima nešto ljepše
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2013 u 07:21
Ma nista ne valja sem ovog malenog cvetica ...za njegasmile79,preslatka ti je curica....uh kako bih je malcice mazila...
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2013 u 22:49
Kod ovakvog razloga ti sve opravdavamo i sve oprastamo !   Nek samo raste taj mali preslatki cvijetic da ti sto prije moze
ponuditi svoju pomoc pa makar u cupkanju latica !     Wink
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 20:41
Mislim da kod tebe ima puno toga za slikati i pokazati.Sve je uređeno,bez travke i suhih cvjetova,stablašice još lijepo cvjetaju,a kamenjar prekrasan.Nemoj da sad ja opisujem,molim slike.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2013 u 12:07

Draga moja Camellia, kada gledam vrt čini mi se da nemam što slikati jer sam svaki dan u vrtu pa se sve čini stereotipno a eto kada netko drugi dođe gleda  drugim očima. Nešto sam malo i slikala pa evo da nešto i pokažem. Naravno najljepši cvjetić moga vrta u prvom planu.

 
Vatreni trn dominira cvjetnjakom.
 
 
Potentile roza i žuta cvjetaju, crvena se ovo ljeto osušila.
 
 
 
 
Ruža stablašica je obnovila cvjetanje.
 
 
Pacifika je cijelo ljeto bila raskošna njoj sunce nije smetalo.
 
 
Kleome sam sijala tek u 6. mjesecu pa tek sada počimaju cvjetati.
 
 
Ovaj celer je pronašao svoje mjesto na stazici, sažalila sam se nad njim i ostavila ga da raste i evo on je oduševljen što ga nisam počupala.
 
 
 
i druge ruže polako dolaze k sebi poslije onih ljetnih vručina.
 
 
 
Ovaj mali iris misli da je proljeće pa opet cvate.
 
I da vam pokažem veličanstveni zalazak sunca na mom brijegu za kralj ljeta.
 
 
 
 
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2013 u 19:02
sve je bas  lijepo ali mi se "cvijetak" slatki na ovoj slici najvise dopadaSmile
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2013 u 19:31
Kako išta stigneš i po vrtu i po povrtnjaku, kraj posla i tvoja dva bombončića?Svaka čast, bako!
Vrt je lijepSmile, ali.... zasjenile ga princeze!!!smile84Pozdrav anđelčićima!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2013 u 19:23
...preslatko djetešce u lijepom vrtuSmile!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 23:41
Danas sam imala čast i sreću vidjeti ovaj dražestan vrt u živo. Samo vrt, bez curica ali nadam se da ću jednom imati priliku vidjeti i njih. Vlasnicu vrta sam upoznala kod Bešlića i zaključila da joj nick jako odgovara.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 11:06
Joojj, želim da moj vatreni grm kad poraste bude baš tako divan kao tvoj. smile71 MKaktus mi je predlani poslala reznice i sad je već krasan sa dvije grane pune bobica a preko ljeta je bio ko snjeg.

Zna se tko je najljepši cvjetić u tvom vrtu Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 19:37
Pregledala sam ja ovaj vrt i ranije, ali je drugacije kad se nesto vidi u zivo, a to se dogodilo jucer. Onak, brzinski, i uz par kisnih kapi prosetali smo vrtom, zaobilazili celer koji se lijepo rasprostire po kamenju,napravili krug oko kamenjara, ali bez preslatkog cvjetica. Ima jos poprilicno toga u cvatu, sve frisko okopano i uredeno. Lijepa roza potentila, rijetko se viđa po vrtovima, a crvena.....hm, i moja se osusila, izgleda da su ko mimoze.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 19:43
Pridružujem se ostalima, svratim i uvijek se divima, ali ovaj maleni cvjetak je ipak najljepšismile57
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 14:28
Dusa malena,ma jel ima nesto lepse?????
Preslatko prelepo....

Draga ostatak je samo u senci ove prve slikeWink zalazak sunca je isto uhvacen u najboljem trenutku,celer ..eto kako lepo izgleda ..ma sta da nabrajam kad je sve lepo
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 19:39
oh krasno je,ali cvijetak u ljubičastom.....
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 19:42
Slazem se,cvijece je krasno ali ova slatka curica je najlipsi cvijetic i najvece veseljesmile79
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2013 u 19:56
Uvijek je lijepo vidjeti slike tvoga vrta, a pogotovo s hodajućim cvjetićem. Celer si je našao super mjesto, onako lijepo čisto i zaštićeno kamenčićima, ma neka si ga ostavila. Vatreni trn tako lijepo dominira, milina ga je vidjeti
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 20:44
Uživam u ovim predivnim letnjim prizorima tvoga vrta
Kako li sada izgleda?...Heart
The impossible is often the untried.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 353637
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.