Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomoć pri uređenju cijele okućnice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomoć pri uređenju cijele okućnice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 11:04
I još jedna vaza - (10 kn) - razmišljam šta da u nju posadim?
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 11:07
Kao što vidite nisam rastrošna, malo boje će srediti stvar, a dobila hrpu toga za bagatelu.
Malo sam vas zatrpala s vazicama i šalicama....ali ukomponirati ću ih u cvijetnjak, pa su kao unutar temeWink
 
Čekam prijedloge šta posaditi u vaze?
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 20:35
A di si to kupila????
Kaj posaditi,ono kaj imašLOL
Samo jedan prijedlog.Ako ćeš te šalice koristiti ko tegle za sađenje a ne ukrasne tegle(u ukrasne se stavi,naravno,tegla sa cvijetom.)onda obavezno drenažu napravi.Od kamenja ili ako imaš terakote(stare razbijene tegle).
Ova zadnja mi je krasna i ja bi u nju neku bromeliju ubacila.
Reci šta imaš od cvijeća ili šta misliš kupiti.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 22:23
Sutra mi je Z na poslu pa ću ja trk van u moju prostorijicu, zgrabit korito, sve vrečkice unutra, nazad u kuću i napraviti inventuru Smile stoga popis dobiješ sutra, bromelije sigurno nemam. A u šoping sam mislila u subotu zbrisati, do tad si malo zgruntati, zato molim pripremi se za sutraBig%20smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 22:27
Oprosti, previdjela sam pitanje: kupljeno u veleprodaji ŠTIMAC, V.G. oni drže igračke i stvari za kuću po full povoljnim cijenama, a ovo je s police s popustom.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 15:34
mama lijepo si se opskrbila,meni je ona košarica baš mrak,volim takve stvari Smile našla sam i ja nedavno povoljno košarice,iznutra ih presvukla tvrđim najlonom i sad služe kao ukrasne teglice Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 20:10
mama  super ste špežu obavili!!! :))))))))))))))))))) sve je preslatkoa cijene...hmm..kalkuliram da bi mi se isplatilo platiti put do zagreba,ispit kavu  :)))i u šoping... :))))))))))))))))))))
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 20:25
Originalno poslano od člana griva1978 griva1978 napisao:

mama  super ste špežu obavili!!! :))))))))))))))))))) sve je preslatkoa cijene...hmm..kalkuliram da bi mi se isplatilo platiti put do zagreba,ispit kavu  :)))i u šoping... :))))))))))))))))))))
 
Važna napomena - to je kupljeno u Velikoj Gorici - ali ako se treba zbaviti veća kupovina ovakvih stvari-polica je uvijek puna, a ako je potrebno nakupovati hrpu poklona za dječje rođendane (igračke svih vrsta i oblika turbo povoljno), također obnoviti stvari za kuhinju posebice plastiku, tanjure, čaše- razne ine stvari za kuću - tada se definitivno isplatiSmileSmile
Cure molim planirati put subotom, da možemo popiti kavuWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.