Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hibiscus coccineus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hibiscus coccineus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 09:33
Lovro, coccineus u pocetku ima listove vrlo nalik na moscheutos...tek nakon 3-5 parova listova razvija one karakteristicne petoprste listove nalik na marihuanu. Zato, moras pocekati da vidis o cemu se radi.
Bi li to trebao biti crveni ili bijeli coccineus? Crveni vec u samom pocetku ima stabljiku lagano bordo boje, to ti je jos jedan znak. Ali, bijeli nema.
 
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 13:35
Na vrećici nije bilo oznake boje!
Bacila sam pogled na biljčicu...jedan majušni već "drvenastiji" dio ko da je malo bordo! Tongue
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 12:52

Bebolina mi je jesenas poslala sjeme od bijeloga i crvenoga coocinusa.Posijala sam ih početkom veljače,već sam bila izgubila nadu,kad danas počeli nicati smile213bebolina,smile78
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 15:03
@stefica.nsmile57 trebalo im je samo malo sunca i topline. Jednom kad krenu rastu kao iz vode. Moji su se veliki u dvorištu probudili
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 15:25
meni ni jedan nije niknuo :((
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 16:17
ja također imam sjeme od beboline.niknula mi je valjda svaka sjemenka .neke posude sam iznijela na sunce i sve listove mi je spržilo.nisam uopće razmišljala (treba imati s čime),ali sada vidim da se pojavljuju novi listići. baš sam mula
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 12:04
ja sam svoj jedva uzgojila iz sjemena, nikle su samo 3 sadnice i od njih samo se jedna primila u vrtu, narasla oko 1m puna pupoljaka i jutros dođoh u vrt da vidim je li konačno procvao, kad ono nigdje ga nema, netko ga iščupao iz korijena! Imam sina tinejdžera pa je očito neki od njegovih frendova pomislio kako je to marihuana...žalosno, šmrc!
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 20:31
ja sam moje posadila ispred kuće.mogla bih i ja tako proći.valjda nisu otrovni da se djeca potruju
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 21:19
Imam crveni i sva sreća da je procvjetao jer su me neki "u šali" pitali jel' to "koka" a sada kada je procvjetao dive se cvijetu......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 21:30
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 21:32
Na jutarnjem suncu.... Izgleda kao proziran.....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 21:35
milice prekrasan je tko mu se nebi divio
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2013 u 01:29
A zakaj moj još ne cvate ????  Ima 6 visoki grana, lišća kao u priči, možda mu je prehranljiva zemljica ???
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2013 u 16:15
Free, zaista čudno da ne cvate. Vec je kraj sezone, oni sada normalno vec imaju po desetak zrelih cahurica sjemena i pocinju odbacivati lišće, spremajući se za jesen.... Da mu nisi kasno otkinula vrh, pa se onda razgranao na 6 grana, i nije stigao napraviti cvijet? To je u slucaju da si ga orezivala negdje u 6 mjesecu....ako nisi, onda je ili totalno u hladu pa mu to smeta, ili zaista neko gnojivo koje potiče samo razvoj listova, a to bi bilo neko jako bogato dušikom...
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.