Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Celosia cristata - Pjetlova krijesta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Celosia cristata - Pjetlova krijesta

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 21:46
celosia argentea
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 21:49
ajama...ja imam celosiu argentea... jel to trajnica...u vrtu mi je...kako se presadi???
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 22:00
nemam pojma.ja sam je dobila od gordane 102.mislim da se mora sijati svake godine.vidjela sam da ima nekakvo sitno crno sjeme.pripazi na tvojoj pa ga skupljaj
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 23:59
Ja mislim da su sve celosie jednogodišnje biljke,no ipak......tko zna možda već ima i trajnih...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
martab View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martab Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 11:01
ljepa je... da li sam pogrjesila sto sam je sada posjala????
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 13:32
Marta ja mislim da si pogriješila što si je uopće sad išla sijati. Celosie su uglavnom jednogodišnje biljke i koliko ti mogu reći iz svog iskustva, najbolje ih je kao takve sijati u proljeće. Ja sam čak i sjetvu nekih trajnica odgodila do proljeća iako piše da je sve trajnice i dvogodišnje biljke dobro posijati u jesen. Meni se čini da imam više sreće s proljetnom a ne jesenskom sjetvom cvijeća....Imam i sad nešto posijano,no nisam zadovoljna rezultatima, kao da sve stoji,niti se miče ,niti pomiče.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Anemon View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Anemon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2014 u 14:07
Podižem ovu temuSmile. Jel ju netko probao uzgojiti u tegli?
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2014 u 15:52
Originalno poslano od člana Anemon Anemon napisao:

Podižem ovu temuSmile. Jel ju netko probao uzgojiti u tegli?

da, imala sam prošle godine, vrlo lijepa u posudi
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2014 u 16:22
Imala sam je i ja pretprošlo ljeto u tegli, nije mi dobro uspjela. Točnije, vrlo brzo je prestala cvasti, odnosno, svaki slijedeći cvjetek je bio sve sitniji i minijaturniji...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2014 u 23:45
ja sam ju imao i bila je ok. naravno uvijek je lakše uzgojiti biljku u vrtu nego u posudi ali samo malo truda i uspije se.
 
ps. moje su već posijane i čekaju presađivanje
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.