Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mimoza - Acacia decurrens
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mimoza - Acacia decurrens

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
Poruka
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2012 u 10:24
Ma ja bi bila sretna da one samo meni prežive zimu, i da uživam i njezinim listićima!!  A ako bi kojim slučajem zametnula cvijetove, nitko sretniji od mene!!  A grančice  mimoze kupim na placu za mirisno uživanje a nju gledam i uživam!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 22:47

Lani posijana mimoza, ona od Mirinih sjemenki, prezimjela je u hladnom prozoru sa sukulentima, sada je vani i narasla je nekih 80-90 cm u visinu !!  A ovogodišnje mlade mimozice koje sam donjela iz Njivica, koje sam skratila da lakše prebrode presađivanje, iznenadile su me mladim listićima !!

A do zime ću naći još hladiji dio kuće, pa možda i procvatu !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 08:12
ta što ti je iz sjemena ima li drugačije listove?
nisam stručnjak, ali mislim da se mimoze cijepe tj. kaleme

nadam se da će ti sve ići po planu, da ćeš jednom i cvijet vidjeti
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 17:22

Mimoza, ljetna, mi je narasla ove godine do 1.80m



Uploaded with ImageShack.us

A ovo joj je "bila" mama !!
 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 23:08
Free pa kod tebe sve raste i buja! Drago mi je da je ovako bujna, i moja se drži koju si mi dala od tog mog sjemena a nije ni blizu tvojoj! Jedva čekam da ti procvjeta!
Rijeka

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 19:42
Sve se bojim draga moja Miro da će i ova krasotica morati odseliti u tvoj vrt, jer bila bi jako žalosna da kod mene ne uspije sljedeće godine procvijetati !!  A koliko je ove godine narasla, sljedeće je godine neću imati gdje skloniti prek zime !!

Daj slikni kolika je tvoja !!  Baš me interesira ! A da li će se još neka cura javiti da pokaže kolika je njezina mimoza, pa bilo je nekih 15-tak sadnica !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 19:46
Vaše su mimoze,opstale,a mojasmile222,sada su uživati u VašimClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 12:20
Nije za povjerovati, ali moja ljetna mimoza ima . . . .   pupoljke !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.