Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruže u cvijetnjaku
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruže u cvijetnjaku

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
lucky7hr View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucky7hr Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ruže u cvijetnjaku
    Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 13:11
vani mi je beton a imam vanjske stepenice koje bi htjela ukrasit ružama? je li to moguće i koje ruže i kako?



hvala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 13:16
mini ruže možeš bez problema a  ostale veče sorte će s vremenom patiti u posudi
Na vrh
lucky7hr View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucky7hr Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 13:29
kakve su to mini ruže...ja sam malo neznalica al ubacujem se u priču
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 13:43
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 20:03
To su ti obične ruže samo manja sorta. Narastu cca do 40cm. Ima ih isto svih boja i jako sliče čajevkama. Njihova jedina boljka je što su osjetljivije od ostalih ruža
Na vrh
dadoxxl View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadoxxl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 08:00
mozete posaditi ruze u vece saksije i da bez problema budu predivne,samo sto im treba dnevno puno sunca,ja cu okaciti slike ruza u saksijama za koji dan kad procvjetaju,najbolje mozete da posadite penjacice ili grmolike ruze u posude,kao i mnogocvjetnice,ali vise komada u jednu povecu saksiju.
Na vrh
lucky7hr View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucky7hr Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 21:24
hvala. jedva čekam da vidim te ruže pa trk u cvjećarnu
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 13:07

Sada ce se znalci malo pobuniti zac san ja posadila va vaz ruze-imednjakinje ha!, ali tako cu ih malo gustati i gledati kako kliju i rastu (akoakoako????!!!!), as potle ih presadujem u "vikendicu"

u nadi da ce doci 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 13:33
Znala sam da je Tea - divlja ruža, ali da ti imaš svoju imenjakinju, e to je već previše za moje srce, a za moje oči, a za moju dušu, daj dođi viš da zajedno pijemo kod tebe kavu i uživamo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 13:35
ja imam jednu ružu čajevku zasađenu u posudu, pa vam javim ako uspije procvjetat (zasađena prije mjesec dana), imam i dvije mini ruže i one su svakako pravi izbor za posude i zasada su mi prekrasne, a cijelo vrijeme cvjetaju. mama mi ima zasađenu ovakvu ružu kao što je rijeka53 stavila u prethodni post, tako da smatram da mogu opstati u posudi (ali naravno većoj), al su ograničene na taj uski prostor pa vjerujem da im to dugoročno gledano smeta, tako tko ima izbora sigurno je bolje saditi u vrt, a za one u stanovima poput mene veće tegle su jedina mogućnost, a svima u tom slučaju preporučam mini ruže...
uh jesam se napisala
Na vrh
JAGLAC*16 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JAGLAC*16 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 13:48
Ružu možeš posaditi u teglu ali tegla trebaa biti velika.Prošle godine sam mladicu zapiknula u teglu - raste.
Možda će vam pomoći jedna sitnica oko pelcanja ruža - natrpam piljevine u teglu i stavim mladicu - ruža se zakorijeni u 85% slučajevaSmile
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 15:07
Ma neka se ona primi i da neki znak pa cu ju ja staviti u  prazan vrtic ima mjesta ko u prici
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2008 u 20:05
Baš mi takav odgovara, samo da spremim prtljagu - ma što prtljagu sve ću kupiti tamo - pa nekad smo tako i živjeli - sve od preko.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Suz@ View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suz@ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 11:27

Evo ja bih imala pitanje-dobila sam ružicu iz svijećarne,a pošto mi je bila malo predugačka za staviti u vazicu odrezala sam ju i višak stavila u čašu s vodom ona je sada potijerala iz zgloba koji listić,ali bez nekog korijenčića....SADA ME ZANIMA DA LI JU MOGU POSADITI U TEGLU,JER VANI JE JoŠ HLADNO-HOĆE LI SE UOPĆE PRIMITI I NA KAKVOM BI MJESTU TREBALA BITI? Da li imate neka svoja iskustva?

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 11:52
Originalno poslano od člana Suz@ Suz@ napisao:

Evo ja bih imala pitanje-dobila sam ružicu iz svijećarne,a pošto mi je bila malo predugačka za staviti u vazicu odrezala sam ju i višak stavila u čašu s vodom ona je sada potijerala iz zgloba koji listić,ali bez nekog korijenčića....SADA ME ZANIMA DA LI JU MOGU POSADITI U TEGLU,JER VANI JE JoŠ HLADNO-HOĆE LI SE UOPĆE PRIMITI I NA KAKVOM BI MJESTU TREBALA BITI? Da li imate neka svoja iskustva?



Pofgledaj ovdjehttp://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3982
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.