Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Prazan vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Prazan vrt

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Prazan vrt
    Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 20:00
Evo mene opet sa svojim vrtom.Kao prvo vrt je skroz prazan,ima samo jednu gredicu na kojo nije nista osim tulipana kojih uskoro nece ni bit.Povrsine je 10x10m,htio bih posaditi neka stabla ali ne znam koja.Vrt je na suncu,nema problema za zaljevanjem,treba mi i neka penjacica koja se moze penjati po ogradi(treba mi kao zastita od vjetra i pogleda.Evo plana:
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 22:58
....nadam se da ce pljustati ideje pa da i ja kopiram  cagot jer i moj je cca slican, trebao bi se javiti malom-gogotu on je strasan po tom pitanju
 
Na ovom situ ces naci VIRTUAL GARDEN, program za crtati tvoj vrt, savrsen je, prije starta odi na TUTORIAL gdje ti sve virutalno objasni kako koristii program, a mozes ga i opremiti i sa lezaljkama i suncobranom ne samo sa cvijecem i sve to vidjeti u D3 i spremiti tako da ga uredujes malo po malo i mjenjas kako ces, genijalan je.
 
 
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 20:32

Plantek,prvo bi trebao reći koliko je velik.Šta si do sad posadio.Šta bi htio,koje biljke voliš. Imaš li ideju kakvu,gdje bi stazu stavio,stol,ležaljku ili sl. I dali bi  uopće šta takvo stavio.

 

Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 13:26
Velik je 10x10 metara,Posadio sam samo dvije ruze uz ogradu i tulipane koje cu uskoro morat izvadit.U njemu nema niceg,"gola" zemlja.Nebi stavljao lezaljke i sl. ali bi volio imati stazu.Ovo sam jucer napravio:
 
 
Ovo zeleno su drva(ne znam koja,crnogorice ili listopadna.Smede su gredice,ovi kvadrati su daske poslozene u kvadrat i to je gredica.Crveno su ruze.Sad mi treba jos staza i biljke koje cu posaditi na veliku gredicu te penjacice da pokrijem ogradu.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 21:53

Pretpostavljam da bi između tih gredica stavio ruže stablašice!!?

Od drveća,ona vrba"savinuta"(kod Šeflere na slikama je imaš) ti je efektrna.lako se zakorjeni samom granom i,kako Miha veli,jako brzo raste.Tako da brzo dobiješ veliko drvo od takoreći grane. Crvenolisni javor je lijep no ne znam baš koliko brzo raste.Japanska trešnja ili japanska jabuka.

Eto nekoliko drvca koje su malo drugačije(da baš bukvu ne sadišLOL) a ujedno i preljepo izgledaju.

nadalje,zašto bi lukovičasto cvijeće vadio? Lukovice mogu prezimiti vani(tulipani,narcise,zumbuli,šafrani,ljiljani)Ako misliš i sljedeće godine tu zasadniti nema potreba da ih vadiš .
Budući da si toliko cvijeća već kupio za gredica,izgleda da ti drugog neće ni trebatiWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.