Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hortenzije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hortenzije

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Nedeljka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 01 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nedeljka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Hortenzije
    Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 11:40
Gdje se mogu nabaviti lijepe a ne skupe hortenzije?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 22:01
Pozdrav Nedeljka. Neznam odakle si, ali uglavnom se cvijeće može naći u baumaxu ili sličnim centrima, ili u rasadnicima. Ponekad znam nabasati na jeftine sadnice u kauflandu ili plodinama.
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 23:02
Pozdrav svima.Ja sam nova na ovom forumu, iako vas odavna pratim i divim se vašem ćvijeću.Mislim da ćemo se dobro slagati jer i ja sam luda za cvijećem.Uz to istražujem i uzgajam ljekovito i začinsko bilje.

Kupila sam prekrasnu horteziju neki dan u Dubrovniku sa četiri ogromna plava cvijeta.Platila sam je 69,00 kn.Ne znam je li to puno ali nisam joj mogla odoliti.Presadila sam je u veći pitar i ostavila vani u polusjeni.Sad strepim kako će podnijeti promjenu.Ljubavi joj ne fali!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 21:28
Dobro nam došla. Ma kakva promjena - biti će to super vidjet ćeš - držimo ti fige.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 14:40
Molim vas ako mi  neko može odgovoriti,na jesen smo posadili hortenziju u vrt,još ništa nije krenilo iz zemlje,posadili smo ju sa stapkom i velikim žilama,stapka je odpala preko zime,što sad ?ima li joj spasa ?
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 16:37
kako to mislis otpala???
mislim da samo iz zila nece nista krenuti, nazalost

one su se do sada vec dobrano razlistale i poceli su im rasti cvjetni pupoljci

voljela bi da nisam u pravu, ali mislim da ces morati nabaviti novu
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 21:37
Originalno poslano od člana Fifi Fifi napisao:

Molim vas ako mi  neko može odgovoriti,na jesen smo posadili hortenziju u vrt,još ništa nije krenilo iz zemlje,posadili smo ju sa stapkom i velikim žilama,stapka je odpala preko zime,što sad ?ima li joj spasa ?
 
Jel ima barem malo stabiljke? Moja je izgledala kao da se sva posušila, ali iz podnožja stabiljke je potjerala nove listove. pusti je još malo možda bude kaj.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.