Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Ukrasne trave i travnjaci
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - problem
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


problem

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 13:13
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Prije mjesec i pol,ako ne i više,sam iskopala travu da je rasadim.Jedan grm sam vratila na isto mjesto i on sad još uvijek ovako izgleda...

 
Nikako da počne rasti,šta mu je?
sada je 2008, baš me interesira kako je sada ?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 08:21
Sad je opet ko ova na slici.Neki dan sam je porezalaWink.No cvala je jesenas.Nije bila onako velika ko prijašnjih godina no bitno da je rasla i cvala.
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 08:36
Znači da ne treba uvijek nagliti, bolja je ona narodna .. požuri polako... glavno da nije uginula.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 11:05
Dobila sam od Muhlea travu miscanthus zebrinus , inače jednu od najljepših iz roda trava. Posadila sam je direktno u zemlju, nakon što sam je razdjelila na tri skupine, jer je zaista bila ogromna. Sada je požutila, no ne zabrinjava me to, mislim da je normalno, jer je bila visoka prekom 1,5 metar. Morat ću je odrezati, pa tražim savjet KADA i KOLIKO od zemlje.
Temu o ovoj travi nemamo, pa sam stavila pod problem, valjda je to u redu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 11:43
Za Miscantus zebrinusje normalno da pozuti u ovo doba jer nije zimzelena trava. Vlati mozes ostaviti preko zime jer su jako dekorativne kad ih prekrije inje a i sluze kao zastita od mraza. Orezivat treba na proljece KADA pocinju izbijati mladi zeleni izboji. Stare se "sibe" rezu do tih zelenih izboja.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 11:47
Dado, hvala ti na brzom odgovoru, eto u potpunosti mi je jasno što moram učiniti.smile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.