Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Poncirus trifoliata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Poncirus trifoliata

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 07:03
Mira K, ako hoces mandarinu, odmah rezi taj poncirus. On ce ti mandarinu totalno ugusiti. Moras naci mjesto odakle poncirus krece, to je negdje u dnu mandarine, i srezi ga tu. Kad god baci oko toga mjesta, rezi.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 19:28
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Mira K, ako hoces mandarinu, odmah rezi taj poncirus. On ce ti mandarinu totalno ugusiti. Moras naci mjesto odakle poncirus krece, to je negdje u dnu mandarine, i srezi ga tu. Kad god baci oko toga mjesta, rezi.
 
 Hvala na brzim odgovorima!
Slikat ću ponovno da bolje vidite pa ćete mi dati još jedno mišljene nakon nove slike. Bavim se mišlju da cijepim ovaj poncirus sa novom mladicom mandarine? Jedan barba bi to obavio... Jeli bi to bilo dobro učiniti sada?
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 03:20
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Mira K, ako hoces mandarinu, odmah rezi taj poncirus. On ce ti mandarinu totalno ugusiti. Moras naci mjesto odakle poncirus krece, to je negdje u dnu mandarine, i srezi ga tu. Kad god baci oko toga mjesta, rezi.
Ipak je odrezan i sada se mandarina oporavlja, jača. Hvala na pomoći draga!Smile
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 05:18
Ne spavas, draga! Ni ja! Mene probudio tinejdzer koji je u 3 dosao doma...da poludis.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2011 u 11:55
Da malo oživim temu i da pozdravim dragu  nbjelovu ... Očito nisam vidjela pozdrav i tada već spavala Smile
 
Dobila  sam ga, makar sam se borila sa njim na mandarini. Moja teta Đurđica na Krku sama sije i ima već velike oko 70 - 80 cm.
 
Ipak ću ga negdje zasaditi zbog svoje dekorativnosti..
Na vrh
mememe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: ZG / PU
Status: Offline
Bodovi: 578
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mememe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 10:46
Ima tko sjeme poncirusa?
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 20:56
Vrsta Poncirusa sa kovrčavim granama,nije iz mog vrta.
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 22:48
Jesi siguran da je to vrsta? Meni to lici na bolesni poncirus.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 00:03
Poncirus trifoliata 'Flying Dragon'

My Link
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 08:49
A, sto je neobican, zaista je "uvrnut".
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.