Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaćun
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaćun

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 23:50
Eto i mene malo...ja imam kod kuće tri hrvatske ...dakle naše samonikle orhideje i imam u planu napraviti mjesto gdje ću ih saditi da ne izumru i odatle ih saditi u prirodu kad se razmnože...jednu ću staviti sad slikicu da vidite,a drugu ću staviti kad prebacim slike sa mobitela ,a treću koja je iznimno velikih cvjetova nisam uspjela pronaći nigdje na internetu..ili je toliko rijetka ili je nitko nije uslikao..otkrila ju je jedna susjeda u grmlju i gustišu i pošto zna da sam luda za cvjećem odma mi je pokazala mjesto..toliko je divna da je kao mali rozi ljiljani cvjetić i to dosta debelih cvjetnih latica...ali ja sam sigurna da je to orhideja...jako sam sretna što smo je otkrili,a jedan susjed mi je obečao istu takvu žutu koju je njegova djevojka donjela od nekud sa planinarenja...čim je ovu moju rozu vidio rekao je da je to jedna od naših orhideja...maksimalno ću ih zaštititi i nositi u prirodu kako bi se same izborile za što veći i širi opstanak u prirodi jer su uistinu vrlo rijetke ,a žalosno je da kome god ih pokažem nitko ni ne zna da su to naše vrste orhideja.Miris koji ispuštaju može se mjeriti sa naj finijim parfemom..ova roza na primjer uopće ne miriše,ali cvjet je fascinantnog izgleda...što se zemlje tiče fantastično uspjevaju u svakoj zemlji.slika
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 00:24
Evo ovako izgleda otprilike moja druga orhideja ...ali je za razliku od ove smeđih cvjetova.slika
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.