Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Physalis pruinosa (ananas-trešnja)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Physalis pruinosa (ananas-trešnja)

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Physalis pruinosa (ananas-trešnja)
    Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 21:01
Pozdrav forumaši!
Dali je netko već uzgajao ovu biljku i kako je uspijevalo?
Ima oblik i veličinu poveće trešnje i nalazi se u ovojnici. Ja sam je posadila, ali su sad oko 30-tak cm, imaju i par cvjetića....a kako dalje, vidjet ću Confused, nadam se da će ipak uspjeti.
Pa ako netko to uzgaja, molim da napiše iskustva!Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 21:10
meni je SilveK dala sjeme ali nije mi niklo Cry
 
koliko sam shvatila ova što ju ti imaš je jednogodišnja biljka a postoji i druga vrsta koja je trajnica
 
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 21:32
Da, ova koju ja imam je jednogodišnja. Iris, ne brini, ako uspije, sakupit ću sjemenke pa će ih biti i za podijeliti Wink
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 22:29
Ove godine dobili smo nekoliko presadnica physalisa. Za više podataka moramo pričekati jesen.

Znamo jedino da mu smeta direktno sunce i da voli "hladne noge".
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2008 u 15:45
Ja imam vrstu physalis peruviana - peruanske jagode, obožavam ih, isto rastu u ovojnici, zreli plodovi su narančaste boje i jako ukusni. Baš me zanima kako izgleda ova tvoja.
Na vrh
seneka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seneka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2011 u 21:18
To vam je isto.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.