Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Alpski kotrljan - Eryngium alpinum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Alpski kotrljan - Eryngium alpinum

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 10:01
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

već sam ih u dva navrata sadila u senjski vrt s rezultatom nula bodova...sada imam pripremljeni Eryngium planum, prespavao je zimski san u tegli na balkonu, lijepo niknuo i sutra ga sadim u vrt s nadom da će ovog puta uspjeti.


ima onih koji vole vlazniju zemlju a ima onih vrsta koje vole suho, mozda je u tome problem.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 10:03
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

već sam ih u dva navrata sadila u senjski vrt s rezultatom nula bodova...sada imam pripremljeni Eryngium planum, prespavao je zimski san u tegli na balkonu, lijepo niknuo i sutra ga sadim u vrt s nadom da će ovog puta uspjeti.


ima onih koji vole vlazniju zemlju a ima onih vrsta koje vole suho, mozda je u tome problem.


pa poznaš me Dado, znaš da sam pazila i prije se raspitalaWink
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:32
Bea- ah ja sam ti ziheraš LOL,  ali ipak sam ih ovaj put sve posadila u vrt, na različite lokacije (sunčane naravno ) i sad se nadam da će ipak biti nešto. Lijepi su bili korijenčići i taman su i krenuli, pa valjda od 3 bude koji.


belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:32
Sara- držim fige da ovaj put i uspije ! 
belica,zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.