Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - penjačice+ograda?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


penjačice+ograda?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: penjačice+ograda?
    Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 22:24
Ok, nije mi baš najbolji naslov ali evo problema. Kako "najerati" hortenziju penjačicu da se zalijepi za lamperiju premazanu sandolinom? Ps. bušenje lamperije strogo zabranjeno od strane moga mužaBig%20smile.
 
Pitanje drugo: Na drugu stranu sjenice posadila ruže kakav potoranj im izvesti, a da bude estetski, da se upikne u zemlju i nasloni na sjenicu. Dakle mora biti čvrsto i stabilno. Moja ideja je bila staviti žicu između stupova sjenice, ali darling bi nešto u zemlju pa naslonio. Velim nije sklon bušenju skupe lamprijeLOL.
Vi dajte prijedloge pa da odlučim. Hvala! Eh da kod ruža imam i clemantis. Ona je povijuša, jel da?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 17:31
i meni zica prva pala na pamet i to ona za ogradu zelene boje s vecim "kockicama"

i za rastegnuti u pozadinu hortenzije a ispred lamperije i za rastegnuti uz sjenicu
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2008 u 09:43
Možda da napraviš ogradicu za penjanje od bambusa?
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 14:32
... ne razumijem se baš u cvijeće... pa niti u penjačice ali jednoć negdje vidjela neku biljku kako se penje po spuštenim špagama sa krova kuće... izgledalo zgodno...Smile
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 23:21
Ja sam Crnooku Suzanu pustila po špagi, ali to je preslabo za ružu. Nekako mislim da će ta lamperija ipak biti izbušena, a žica postavljena.Tongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.