Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Poremećaji- konkretni recepti
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Poremećaji- konkretni recepti

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111213
Korisnik
Poruka
merilara View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje merilara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 21:16
griva1978,
Molim vas da mi pomognete sa savjetom kako da napravim ovu kremu.Moj muz ima veliki problem sa njima i nista ne pomaze.  
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
merilara View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje merilara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 21:22
uh,Unhappynisam napisala koju kremu,mislim protiv virusnih bradavica
Na vrh
sanjammm View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Prosinac 2013
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjammm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2013 u 09:58
Htjela sam vas nesto pitati ali nisam sigurna jesam li se snasla...tek sam se registrirala
Ima li biljaka koje b i djelovale na artrozu?Ako moze malo pomoci,bila bih veoma zahvalna.
Lijep pozdrav
Sanja
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2013 u 12:35
Jel ima netko kakav ucinkovit caj protiv hipotireoze?
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2013 u 21:13
Protiv hipotireoze pomaže tinktura konopljike (Vitex agnuc castus ).
Konopljika balansira estrogen koji pomaže normalnom radu tiroidne žlijezde.
Od trava :
-zob (Avena sativa )
-Poljska preslica ( Equisetum arvense )
-Centela (Centela asiatica )
-Fucus vesiculosus (vrsta alga )
-Coleus forskohlii

Od suplemenata: komplex B-vitamina zna biti vrlo efikasan.
-Spirulina,
-neki homeopatski ljekovi
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 12:16
Hvala na odgovoru:). Zaborabila sam da sam postavila pitanje.
Na vrh
dream.catcher View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Ožujak 2014
Lokacija: makedonija <3
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dream.catcher Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2014 u 23:53
Hocu da pitam Ferminu (a i drugi neko ako zna) za savet i neki recept ako moze. (iz Makedonije sam nemojte zameriti za pravopisne i gramaticke greske).

Imam skoro 20 godina, akne i neredovnu menstruaciju jos otkad sam dobila.  Varira 35-50 dana. 

Hormonski test sam uradila pre nego sto sam pocela sa hormonsku terapiju, ispitala 10 hormona i sve je u redu osim estradiola ( imam pola od normalne minimalne vrednosti).

Pila sam Yaz /Yasmin, 6 meseci i nakon sto sam ih prekinula dobila sam na 35 dana, sledeci put na 41 i sad evo 65 dana jos nista. 

Ginekolog kaze da ispitam prolaktin i ako nije u redu da idem da mi da nesto da pokrene menstruaciju ali je meni dosta hormona.

Necu vise da pijem kontracepcijske pilule, probala bih nesto prirodno, neki caj ili tinkturu za regulisanje ciklusa ako znate.. Molim Vas da me savetujete. Smile
Na vrh
Cvrckica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 17 Lipanj 2014
Lokacija: hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvrckica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2014 u 09:55
Endometrioza, neizlječiva bolest za službenu medicinu.Od ciste veličine 2.5 cm došla je na jednu beznačajnu točkicu nakon pijenja antitumorskog čaja prema Mariji Treben (300 g nevena+100 g koprive +100 g stolisnika, 2 velike žlice na 1 l vode, piti 1.5 l dnevno).Plus ujutro i navečer po jednu šalicu čaja od preslice.
 
Fermina-Daza možeš li molim te detaljnije opisati recept i način primjene čaja za endometriozu?
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2015 u 11:13
Zna li tko prirodni lijek protiv osteoporoze i gdje mogu kupiti knjigu od Nade Rocco " Moje sirove strasti" ili dobrog homeopata te poznavatelja ayurvedske znanosti. 
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2016 u 19:07
Originalno poslano od člana dream.catcher dream.catcher napisao:

Hocu da pitam Ferminu (a i drugi neko ako zna) za savet i neki recept ako moze. (iz Makedonije sam nemojte zameriti za pravopisne i gramaticke greske).

Imam skoro 20 godina, akne i neredovnu menstruaciju jos otkad sam dobila.  Varira 35-50 dana. 

Hormonski test sam uradila pre nego sto sam pocela sa hormonsku terapiju, ispitala 10 hormona i sve je u redu osim estradiola ( imam pola od normalne minimalne vrednosti).

Pila sam Yaz /Yasmin, 6 meseci i nakon sto sam ih prekinula dobila sam na 35 dana, sledeci put na 41 i sad evo 65 dana jos nista. 

Ginekolog kaze da ispitam prolaktin i ako nije u redu da idem da mi da nesto da pokrene menstruaciju ali je meni dosta hormona.

Necu vise da pijem kontracepcijske pilule, probala bih nesto prirodno, neki caj ili tinkturu za regulisanje ciklusa ako znate.. Molim Vas da me savetujete. Smile
Žao mi je što prije nisam pročitala vaš post.Nisam više baš aktivna na CIF-u ali me možete naći FB-u pod imenom Sonja Bajurin.
Vaš problem je potpuno rješiv prirodnim putem i zaista je šteta ako ste se ponovo vratili hormonima.Tinktura konopljike potpuno prirodno dovodi hormone u balans pa tako riješava sve menstrualne probleme.Ali ne samo njih nego i probleme sa cistama i miomima ( endometrioza, PCOS, miomi na maternici...).Isto tako pomaže ženama u klimakteriju riješavajući ih valunga, uznemirenosti, noćnog znojenja, ispadanja kose i t.d.
Kod mladih djevojaka konopljika liječi akne, čisti lice i oslobađa od PMS-a.
Konopljika djeluje i na hypotireozu tako da balansira i hormone štitnjače.
Kako ona to čini kad sama nije hormon, ni hormon-like? Tako da djeluje na hipofizu, malu žlijezdu u mozgu koja je supervizor produkcije svih hormona u tijelu i čini je da ONA bolje radi svoj posao.
Konopljika je predobra i prekorisna biljka, prava biljka za žene tako da je neke žene uzimaju iako nemaju problema ovog tipa.Zašto? Jer ona ima i antidepresivna svojstva i djeluje na žene da budu  ženstvenije, da budu ono što jesu.
I ono najvažnije: konopljika je potpuno bezopasna biljka, bez ikakvih nus pojava i može se piti godinama.
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
dankodiamant View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Studeni 2018
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dankodiamant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2018 u 12:44
Kod te situacije ja volim preporučiti aloe vera gel napitak od forevera i multimaca također od istog proizvođača!Više možete pogledati na mojoj stranici danksimac.com!
Na vrh
dankodiamant View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Studeni 2018
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dankodiamant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2018 u 12:47
Naravno, za artrozu ja volim ljudima najviše preporučiti forever freedom napitak od Forevera,nature min - kelirani minerali koji se ugrađuju u kosti, ne talože se na kostima i aktive ha za regeneraciju zglobova i hrskavice!Više možete pogledati na mojoj stranici dankosimac.com
Na vrh
dankodiamant View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Studeni 2018
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dankodiamant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2018 u 12:52
Kod osteoporoze odlični rezultati se postižu sa Forever Freedom napitak koji prirodno regeneriraju kosti,mišiće,hrskavicu,zglobove,tetive i ligamente!
Uz to Nature min minerali koji su kelirani što znači da se direktno ugrađuju u kosti što nije slučaj sa većinom minerala koji se mogu nabaviti klasičnim putem.
Te Aktive ha dodatak prehrani sa hijaluronskom kiselinom koja obnavlja hrskavicu i zglobove!
Više možete pronaći na mojoj stranici dankosimac.com!
Na vrh
dankodiamant View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Studeni 2018
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dankodiamant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2018 u 12:57
Iskušano i provjereno nekoliko stotine puta Aloe Vera Gel napitak od kompanije Forever Living Products,te multi maca dodatak prehrani koja prirodno balansira i hrani hormone.
Zašto Aloe Vera Gel?, jer organizmu prirodno vraća narušenu ravnotežu i omogućuje 3x bržu apsorbciju hranjivih tvari, u ovom slučaju i Multi - maci, da direktno idu prema hormonima koji se inače nalaze zadnji u prehrambenom lancu u smislu dobivanja hranjivih tvari nakon što ih crijevne resice izvuku iz hrane koje unosimo u organizam!
Na vrh
neretva View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje neretva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2020 u 03:03
Pozdrav svim a molim vas prirodni lijek za seboreju vlasista. Svrbi i krastice i perutanje od cesanja.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2020 u 14:56
Originalno poslano od člana neretva neretva napisao:

Pozdrav svim a molim vas prirodni lijek za seboreju vlasista. Svrbi i krastice i perutanje od cesanja.


http://red-flair.blogspot.com/2018/04/mocan-i-efikasan-recept-za-ostecena.html


.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 111213
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.