Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - koja je to lavanda?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


koja je to lavanda?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: koja je to lavanda?
    Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 14:24
ajmo.pomoć....
vidjela sam danas prekrasnu lavandu na Ljubljanskoj aveniji tamo kod Prečkog-Španskog gdje je ona benzinska...posađena baš na aveniji između traka....baš prelijepa-tamnoljubičasti cvijet...došlo mi da stanem pa da maznem koju  ....takve obično najbolje rastu!

ne znam točno koja je to vrsta ali sam na početku ljeta vidjela u jednom rasadniku istu takvu i rekla mi teta da je ona puno intenzivnije boje cvijeta,jarko ljubičasta i da ne naraste više od metra...na žalost nisam pitala za točan nazivsmile43

jel netko zna o kojoj je vrsti riječ i da li je to na Ljubljanskoj ista vrsta?..i da li je netko slučajno ima?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 16:08
najtamniji je kultivar lavande"Hidcote",nešto je nižeg rasta ali bogate cvatnje i iznimne boje......nisam vidio onu na Ljubljanskoj ......imam ju neka 2-3 zasad mala grmića!
izbalansiranu dijetu čini po jedan kolač u svakoj ruci!
Na vrh
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2008 u 15:33
hoče li biti štogod reznica?smile143
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.