Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ficus" ginseng"
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ficus" ginseng"

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
eXtreme View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje eXtreme Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ficus" ginseng"
    Objavljeno: 30 Kolovoz 2008 u 16:26
Ako mi možete pomoći prepoznati ovu biljku. Dobila sam je za poklon, bila je puna listića, preljepa i neobična i onda se počela sušiti Cry
A ne znam joj ime da istražim malo...



I nova sam tu...veliki ljubitelj cvijeća Tongue
Pa vam šaljem pozdrave...

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2008 u 17:07
Ficus" ginseng"
izbalansiranu dijetu čini po jedan kolač u svakoj ruci!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2008 u 19:12
Evo i mali savjet.Stavi ga van negdje.Ako su mu grane preduge,ili ti hoćeš da budu malo krače,sad ga poreži i ostavi vani negdje.Brzo će se oporaviti.Mom svake zime otpadnu listovi i kad ga izbacim van brzo se oporavi.Nemoj ga pretjerano zalijevati i nemoj ga negdje na propuhu držati. Ne vidi se tu najbolje,kad si ga to slikala,sada? Ako ima suhih grana to poreži.I one mlitave slobodno porežeš.Koliko vidim puno grana ima pa nebudeš fulala ništa,dosta će ih ostati.Moj ima 4-5 grana.
I dobro nam došlaHugTongue
Na vrh
eXtreme View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje eXtreme Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 12:29
Hvala vam punooooo!
Da to sam ga jučer slikala jer sam već luda s njim, imao je malo listića kad sam ga maknula s prozora i sad su svi počeli odpadati Dead
Al napravit ću sve to što si mi rekla pa javim kako prošlo, pusaaa
Na vrh
eXtreme View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje eXtreme Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 11:57
Htjela sam se samo zahvaliti jer moj ficus je dobio nove lisitiće :D
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 23:31
Nisam ti rekla da ga vratiš u kuću kad bude jako zimasmile42
Nadajmo se da to nebude uskoro no kad bude oko 0(možeš i ranije) u kuću sa njime.
Na vrh
eXtreme View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje eXtreme Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 18:08
Živim u Lici gdje je jakoooo hladno postalo pa mi je refleks unosit cvijeće u kuću ha ha ha
Unjela sam ga s balkona prije 10-ak dana :D
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.