Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - odvikavanje od pušenja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


odvikavanje od pušenja

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 22:07
uf smile61
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 09:28
Ima jedna uzrečica : NE USPJETI JE NEUSPJEH SAMO AKO NE USPIJEŠ POKUŠATI PONOVNO!

Prije nego sam prestala bilo je puuuuno pokušaja!
Kad sam shvatila da nebum prestala doslovce preko noći počela sam se pripremati. Prvo sam smanjila, kad god sam primila cigaretu rekla sam sama sebi - ma poslje bum!
Onda sam prešla na light, pa na super light i jedno veče sam krenula sa mišlju u krevet: od sutra mi cigareta više ne treba (a taj dan kupila cijelu šteku). Prva misao ujutro mi je bila "od danas više ne trebam cigaretu".

Jedina stvar koju sam obećala sama sebi je da nebum rekla "nikad više"- ak bum htjela bum zapalila. Jer sam uvijek voljela kontrirati- zabranjeno voće je najslađe!
I na taj način mi nije postalo zabranjeno već samo nepotrebno!

Eto ukratko povijest mog prestanka pušenja. Priprema za jutro bez cigarete je kod mene trajala cca 3 mjeseca. I nisam prestala piti kavu.

No to ne znači da nekom drugom pali taj način. Ja sam se samo navodila po svom filingu!

Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 14:48
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

zapalila sam dvije Embarrassed 



iris čestitam!!!!!!smile141to je super!!! :O)))))))))

vaka čast!!! :O))))..... samo tako, drži taj tempo!!! :O)))....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.