Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kokos
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kokos

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 08:16

Točno,ništa se ne dešava..Cry,ali ja čekam..Clap

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 12:54
Samo ga ostavi,mislim da ćeš se načekati.Ja nebi računala na ikakav pomak barem 3mjeseca.
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 16:43
Ja sam godinu dana držala kokos, pukao je prije 6 mjeseci i ništa osim što je širio neki neugodan miris. Može biti da je istrunuo. Kako bilo, neki dan sam ga bacila jer zbilja nikakvog pomaka. Ne želim nikoga obeshrabriti, nekome će valjda i uspjeti... meni nije.
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 18:27
za sada izgleda ok,bar ono što se vidi..zapravo u prvobitnom je stanju..Wink
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 15:56
samo malo...koliko sam skužila položili ste na zemlju/pijesak kokos i iz njega će poterati biljka..no odakle vam kokos iz trgovine sa odjela voća ili......??????
Na vrh
alias View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 09 Siječanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alias Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 10:22
Zanimljivo,moram probat.. Znaci samo ga vodoravno polozit u mjesavinu zemlje i pijeska ;)
Na vrh
alias View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 09 Siječanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alias Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 17:36
Originalno poslano od člana Željka Željka napisao:

Ja sam godinu dana držala kokos, pukao je prije 6 mjeseci i ništa osim što je širio neki neugodan miris. Može biti da je istrunuo. Kako bilo, neki dan sam ga bacila jer zbilja nikakvog pomaka. Ne želim nikoga obeshrabriti, nekome će valjda i uspjeti... meni nije.


NEEEE nisi to trebala napravit !!
Neugodan miris se osjetio vjerojatno zbog toga sta dugo stoji,pa su se sokovi usmrdili..
Citao sam da treba da se raspukne jer ce ubrzo krenuti listovi palmice iz te pukotine ;)
A proklijali kokos je specijalitet u tropskim zemljama jer im je unutrasnjost razvijenija i ukusnija mogla si ga pojest hehehehe
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 22:10
Sad i ja moram ovo isprobat, bolje da nisam znala smile180

btw, ovo sam onak nabrzaka našla pa vredi pročitat

http://www.cookycoconuts.com/Plantgrowacoconut.html
Na vrh
Geography View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2013
Lokacija: Lukavac, Bosnia
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Geography Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2013 u 21:59
i ja odlučio da pokušam uzgojiti kokosovu palmu iz oraha


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2013 u 22:01
Svaka čast, redovito pratim temu... stavljaj slikice i javljaj nam redovito rezultate
Na vrh
Geography View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2013
Lokacija: Lukavac, Bosnia
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Geography Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 21:02
evo moje kokosove palmice nije iz oraha koji sam posadio već iz trgovine ali nije bitno, bitno je da imam kokosovu palmu Clap






Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.