Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trikovi i savjeti za decoupage tehniku
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zatvorena temaTrikovi i savjeti za decoupage tehniku

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 09:24
Hajde majstorice u svim tim raznoraznim tehnikama, odgovorite mi na jedno početničko pitanje
akrilne boje - pronašla sam u Konzumu akrilne boje - izgledaju kao tempera boje - kutija sa tubicama u bojama a cijena im je 8 kn.
Da li je netko od vas radio sa takvim bojama?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 10:04
joooooooooooooooo kad vas zgrabim
 
 
jok,ali probaj, mislim ako radis i gore stavis salvetu p alak da  ne mora biti lose....kupi pa probaj, ja bi svakako probala
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 12:10
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Hajde majstorice u svim tim raznoraznim tehnikama, odgovorite mi na jedno početničko pitanje
akrilne boje - pronašla sam u Konzumu akrilne boje - izgledaju kao tempera boje - kutija sa tubicama u bojama a cijena im je 8 kn.
Da li je netko od vas radio sa takvim bojama?
 
trebalo bi biti ok, ako na njima piše akril jer i ja ne kupujem skupi akril od dekormata ili sl. kupim većinom u sparu isto praktično i povoljno pakiranje
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 13:13
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Hajde majstorice u svim tim raznoraznim tehnikama, odgovorite mi na jedno početničko pitanje
akrilne boje - pronašla sam u Konzumu akrilne boje - izgledaju kao tempera boje - kutija sa tubicama u bojama a cijena im je 8 kn.
Da li je netko od vas radio sa takvim bojama?
 
trebalo bi biti ok, ako na njima piše akril jer i ja ne kupujem skupi akril od dekormata ili sl. kupim većinom u sparu isto praktično i povoljno pakiranje


ja imam te boje akrilne......ali ih upotrebljavam samo za pigmentaciju sa bijelom....fasadnom bojom...one se razlikuju od tempere u tome sto kad se osuše ne skida se boja kao sa temperama...odnosno ako stavis recimo plavu...i kasnije nanašaš krakele ili ljepilo za salvetni motiv i ako je podloga tempera onda ce ti sve biti razmazano u plavo...a sa akrilnom nećeWink...ajme al sam objasnilaWink
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 13:15
Ma kupila sam ja njih, probat ću
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 14:33
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Hajde majstorice u svim tim raznoraznim tehnikama, odgovorite mi na jedno početničko pitanje
akrilne boje - pronašla sam u Konzumu akrilne boje - izgledaju kao tempera boje - kutija sa tubicama u bojama a cijena im je 8 kn.

Da li je netko od vas radio sa takvim bojama?


Ja ti sve to miješam i do sada nisam imala problema. Pogledaj u moju temu na 1. strani kada sam radila na staklu (ispod) anđele. To su mi bili prvi radovi pa sa valjda ničega nisam bojala i mislila da sam najpametnija na svijetu i okolici.A nisam ni znala da postoji ovakav forum pa da pitam. Zato hrabro naprijed.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 12:25
Ej cure, pozdrav iz Splita. Pratim pomalo vaše radove koliko stignem, i baš kad sam kupila neke boje i mislila se okušati, da se priključim vašoj ekipi, vratim se ovdje da pročitam savjete, kad ono ništa????? QuestionPomozite, Hippy da li su na ovoj str. bili tvoji savjeti, jer nemam vremena pregledavati stranice od svih cura, a ovu sam bila memorirala.? Pomozite na kojoj str mogu naći savjete koliko se što suši i kako ide točan redoslijed.  I ako hoću malo bojati po salveti da li to radim nakon ljepljenja ili prije? 
I moram vas sve pohvaliti, baš imate lijepe radove i prave ste vrijedne tete. smile55
Ja sam žalosna što u St nema radionice, mi smo nekako daleko od svega, ako znate da bi moglo biti nešto organizirano javite please.......
Pozdrav svim vrijednim decoupage curama iz hladnog Splita, i želim vam u Novoj godini još puno lipih radova!!!!!!!!!!!!!!Heartsmile120
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 12:32
pozdrav dori....savjete ćemo morati ponovno napisati
ovu temu ću zaključati i otvoriti novu pa ti u njoj pitaj sve što te zanima
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 12:35
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8910
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.