Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijetni kutak malog srca !!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijetni kutak malog srca !!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 12:26
nema mi druge moram te i ja tražiti sjeme bijele frajle.neznam jesam li ti poslao adresu,ili ako uskoro opet bude kakva kavica pa da mi doneseš.ovo sa kavicama je super,inače nebi izašao iz vrta.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 15:02
skitnico,
joj tak smo blizu,
 
kakva pošta,
bacila bum ti sa pračkom u dvorište,
onda se buš čudil kak imaš bijelu frajlicuWinkWink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 15:21
Malo srece ti si pravosmile86VELIKO
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 08:38
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Malo srece ti si pravosmile86VELIKO
 
ma daj, pretjeruješ !!!Embarrassed
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 09:55
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Što se vas dvije prepucavate, jedite kolače i nemojte nam o tome pričati, jer bi i mi htjeli, uh da je sada jedna onako čokoladna torta s orasima - sutra idem na vjenčanje baš se veselim kolačima.
 
Triša, to nije prepucavanje, jer je malosrce meni divna osoba...a osim toga živi blizu moje sestre...tako da je pitanje kada ćemo se uskoro vidjeti...
Tongue
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2008 u 13:14
sjemenke "doletjele"sad još samo da dođe vrijeme sadnje.pitao sam šogoricu za tebe,ma kako te ne bi znala kaže.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 19:42
Originalno poslano od člana skitnica skitnica napisao:

sjemenke "doletjele"sad još samo da dođe vrijeme sadnje.pitao sam šogoricu za tebe,ma kako te ne bi znala kaže.
 
skitnico, sada možeš to posaditi, u biti samo stavi na zemlju i one će se same posijati....
 
kako nebi poznavala, nadam se po dobrim djelima....
a kad ću ja dobiti  tvoje cvijeće....
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 19:54
kad ti odgovara,kad imaš vremena.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 21:23
pa ja neznam ko tu koga laže , malo srce , ti si veliš početniok , - pa ja bi se rado mijenjala za tvoje početničke radove , ako si za , ali neznam kaj bi rekel tvoji moj m,
mislim svaka čast sve ti je jednostavno divno ,, ja također u ovom oprednjem dijelu nebi nišzta više dotrpavala , izuzev možda pokoje niske zimzelene biljkice , ali u maloj količini , a za ostatak češ se ti sigurno već na vrijeme pobrinuti , -vidim ja da to tebi neide baš!!!!
a da si srce , jesi -ali velikoCarve%20A%20Tree
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 21:24
ups - opet žurne greške u pisanju -sory 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 07:15
11.jpg
 
Ovo mi je preslatkoooo (Cotula hispida) gdje mogu nabaviti takav slatkiš i kada ga, kako i kuda sadim!??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2008 u 08:16
Branka,
hvala na komentariću.....
Pohvali....Embarrassed
 
ma daj pa Vi imate toliko raznovrsnog cvijeća,Cry
da mi je milina gledati ga!!!!!
 
A ovo je moje sve pre zeleno, tako da ću staviti nešto bojice,
ali decentno....Tongue
Na vrh
malosrce View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malosrce Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2008 u 08:17
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

11.jpg
 
Ovo mi je preslatkoooo (Cotula hispida) gdje mogu nabaviti takav slatkiš i kada ga, kako i kuda sadim!??
ma ja sam ga kupila na placu..... i bio je 5 kn.....
pod trajnicom......
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2008 u 15:15
Pogledat ću na proljeće, mislim da ga nisam do sad vidjela..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2008 u 18:09
Pripazi samo da ga zasadiš na vrlo suho mjesto (ili prospi kamenčiće, oblutke oko njega) jer je meni istrulio (zbog pretjerane vlage!) Sretno!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2008 u 20:30
bas je slatka i neobicna
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 19:15
Prezeleno veliš,  e točno tako i ja velim za svoje dvorište. Fali mi boja, malo šarenila. Ovo što si nam pokazala je lijepo, a sigurno će biti još ljepše dok ti to "doradiš" Wink.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 22:12
Fale mi Bergenije Wink?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 14:05
Malosrce, vrt ti je lani bio krasan, što se sada dešava?
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 18:53
Stvarno, što je s ovim predivnim vrtom ove godine?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.