Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Crna rotkva-povrtnica - Raphanus sativus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Crna rotkva-povrtnica - Raphanus sativus

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 11:59
Upravo sam htjela napisati komentar o rokvi i postaviti aktuelne slike......i gle čuda. Na trećem linku moja slika rokve od 2010.

treća slika

Pitam se kakve su osobe koje pišu blog o biljkama koje uopšte nemaju. Ako kradu slike ne bi me čudilo da kradu i tekstove.

Ovo je rokva izvađena u jesen. Ja sam je posijala direktno u baštu, ali kako je bila pregusta morala sam je rasaditi i to joj nije naškodilo.

     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 17:41
Slika je uklonjena
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
khan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2013
Lokacija: Marsonia
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje khan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2013 u 10:05
Originalno poslano od člana novopazovcanka novopazovcanka napisao:

poz.. diakon rotkva se moze kupti u svim vecim biljnim ljekarnama [semenarnama].
nema neke razlike ,osim u izgledu.proizvodi je sjeme,,LJUBLJANA.
ali za nase podneblje ,najbolje je ono sto raste tu oko nas. prije ce vam pomoci crna rotkva,.da bi jeli ,,diakon ,, morali bi svoje tijelo voditi u JAPAN.
ah, da, ne zamerite sto se mijesm u r,,razgovor,, nervira me ,,pokondirena tikva,,

onda moramo svoje tijelo voditi u armeniju ako jedemo kajsije, ne?
kad bismo se ograničilisamo na izvorno europske jestive biljke, živjeli bismo na lanu i maku.
Ako ne možeš biti visok dva metra, budi pametan dva metra.

-Miles Vorkosigan
Na vrh
rrorion View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 15 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rrorion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2013 u 18:23
Da malo osvježimo temu, nov sam u sadnji-vrtu i tome, ali gredicu sam krajem ljeta posadio, i preživjele cjelu zimu, i danas imam cjelo brdo lijepih povrtnica i zadovoljan sam, ljute su i lijepe okrugle
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2013 u 19:57
rrorion, jesu li ti sočne kao u jesen? Moje rokve, koje ostanu preko zime u bašti, u proljeće budu kao spužva, tačnije nisu ni za šta.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
rrorion View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 15 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rrorion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 00:05
jesu jesu , evo dnevno po cijelu polovicu pojedem, jače je ljuta  od luka, a i dosta  tvrđa, jedino nisu onako glomazne ko na placu,  veličine srednje do manje jabuke, a jedino je poneka previše izduženog korijena i to ide na kompost hrpu uskoro, al danas nisam, a ni sutra nevjerujem da ću do vrta, ova kiša u kontinentu već dosadna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.