Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete salvete - naše fotke i ostale zaniml
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete salvete - naše fotke i ostale zaniml

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
Korisnik
Poruka
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 13:27
decki su slatki za poludit. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 13:58
hippy, ne bi ga mogla izgubiti ni da hoćeš (mislim juniora),a za bebysitera ne bi garantirala ha,ha
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 14:06
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

hippy, ne bi ga mogla izgubiti ni da hoćeš (mislim juniora),a za bebysitera ne bi garantirala ha,ha [IMG]smileys/smiley29.gif" align="middle" />


Ovo mi je dragao čuti za Juniora
..ali kaj je pjesnik htio reći za bebysitera?
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 16:45
ma hanči,jel mi to vidimo i tebe za stolom u kuhinji
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 18:52
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

hippy, ne bi ga mogla izgubiti ni da hoćeš (mislim juniora),a za bebysitera ne bi garantirala ha,ha [IMG]smileys/smiley29.gif" align="middle" />


Ovo mi je dragao čuti za Juniora [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />
..ali kaj je pjesnik htio reći za bebysitera? [IMG]smileys/smiley18.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley3.gif" align="middle" />



reči ću ti kad ćemo biti na samo a da tada razmišljaj       
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131415
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.