Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dionaea muscipula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dionaea muscipula

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Aleksandar View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar
Autor: biljke mesožderke

Pridružen: 26 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aleksandar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2007 u 22:19
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Znači frižider bude samo za pajceke i piceke i ine mesnate zvijeri(kako bude MM sretan)a biljke budu ipak na nekom"normalnijem" mjestusmiley183


Definitivno Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cattleya View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cattleya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2007 u 07:53
I meni je zvučalo nesimpatično biljku našpricanu fungicidom u vrećici za zamrzavanje staviti u frižider. Confused
Opet će se naći hladan prozor ili soba i ove godine. 

Na vrh
strufeta View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2014
Lokacija: bih
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje strufeta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 16:18
Ovako, dobila sam sjemenke ove biljcice, ali treset i perlit ovdje gdje ja zivim, je nemoguce naci. postoji li ikakav nacin da ih posadim, nesto cime bi im stvorila ove kisele uvjete koje zahtijevaju?
Na vrh
Feliks Garden View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2015
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Feliks Garden Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2015 u 13:50
Pozdrav strunfeta,
zemlju za Venerinu muholovku možete kupiti kod nas. Znam da je ovo možda neukusno, međutim prolistao sam ovu temu i uvidio problematiku u vezi navedene zemlje. Također dok smo prodavali samo sjeme Venerine muholovke mnogi su tražili i supstrat, međutim nigdje se nije mogao tako lako pronaći. Bar za sada smo riješili jedan problem Hrvatskog tržišta :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.