Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Horti-dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Horti-dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 21:08
i kod mee je pre dva dana bio pravi potop
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 20:10
smile56
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 20:15
bilo je i vrijeme Smile
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 20:30
Jao ljudi, kakvi su mi ovo bili teški dani. Nisam mogla na forum. Vidjela sam da su i još neki članovi imali sličnih problema, ali pošto sam ja kompjuterski stručnjak takav kakav već jesam, kod mene je to malo duže potrajalo.
Ipak eto mene ponovo.
Sredila sam vrt ko bebicu. 
Neće dugo ostat tako, jer vidim od ovih svakodnevnih kiša raste opet trava ko luda. Prekopala sam si jednu novu gredicu i drugu započela, pa možete slobodno slat u Karlovac ako imate kakvih viškova LOL.
Sve je lijepo počelo nicati:  špinat i cikla, mrkvica, mahune pa čak i peršin. Sad moram samo patrolirat da mi puževi ne popasu.
Cvijeće je lijepo, bujno, dosta toga već i cvate. Sve je uranilo ove godine.
Pakujci su prekrasni, kokotići i makovi već napupali... Divota.
Imam i nešto slika za stavit pa ćete vidjet.
Uh, glavno da sam opet tu!
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 09:47
i ja sam strucna
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:25
Horti, stručnih nas ima više kao što si ti! Moj MM samo koluta očima kad imam takvih problema. Big%20smile

A, tak ti prvo u prognaničkom naselju nalaziš onak lijepe cvetke... a ja svoje šogorice iz prognaničkog podarila poneki cvetek iz tvog vrta. Vidiš kak je to začarani krug! LOL
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:01
Pa da, sigurno je žena rekla: Vidiš, baš sam takve imala oko kućice u prognaničkom LOL.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:51
Slabo idu zapisi kod mene, više se radi a manje piše. Vidim da nisam jedina LOL.
Moram samo zabilježiti da sam dobila poklon od MM. 15 vreća malča. Druge se žene hvale sa oblekom i torbicama a ja s malčem Big%20smile. Ali tak sam vesela. Odmah poslije podne krećem s nasipavanjem gredica.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 10:48
Od kad je već ovaj moj dnevnik napuštena tema! Ispada da lijena Horti ništa ne radi. A stalno sijem, rasađujem, presađujem, okapam, prekapam...
Ali neki novi pothvati su me potaknuli da se vratim dnevniku. Sjećate se onih planova za uređenje terasastog vrta iza kuće? Lani je MM složio zidić do kraja pa sam preštihala terasicu br. 1 tri puta i vadila slak koliko sam god mogla, sa slabim učinkom. Na kraju sam u jesen primjenila i kemiju. Sve uzalud, tu je ludu biljku nemoguće uništiti. Ipak ima ga manje.
Napokon smo započeli sa radovima. Napravljena je stazica i počela sam štihati i četvrti jubilarni put. MM ima u planu napraviti stepenice od pragova dok ja završim sa štihanjem. Dane su u izradu i penjalice za penjačice.
Uglavnom da vas ne davim sa puno priče, stavit ću slike pa da vidite u kakve smo se zanimljive pothvate upustili.
Možda će ako Bog da jednog dana poslužiti za usporedbu. Ali sada gledano teško je zamisliti da bi to ikad moglo na nešto ličiti.
Pa ako vas zanima slike su u mom vrtu...
 
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 18:13
smile219 mene baš zanima ovaj tvoj rad pa idem sad da vidim i tvoje slikice pa pa ..
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 01:17
Baš sam se nasmijala kako te muž uspio razveseliti. Takvi su valjda cvjetoljupci. Kupiš im kore i oni se vesele, vesele...
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 01:21
I ja muku mučim sa divljim slakom, kao da ga još više rasplodim kad ga vadim.  Izbija na sve straneConfused, ali srećom samo na jednom dijelu terena sprječava ga betonSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 16:18
Horti draga, pa zar ti dvije godine ljenčariš?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.