Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tekoma - Campsis radicans
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tekoma - Campsis radicans

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2015 u 14:25
Divno! smile55 I ja sam uspjela ovih dana zakorijeniti jednu malu reznicu i vrlo sam vesela zbog toga. Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2016 u 17:20
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
orhideja50 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 31 Ožujak 2017
Lokacija: međimurje
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orhideja50 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2017 u 09:22
Nekad davno imala sam ogromnu narančastu tekomu. Prije 5 godina sam ju iskorijenila, a za ovih 5 godina svako proljeće u krug od 5 metara niću mi mlade biljčice.
evo, jučer sam baš jednu mladu tekomu izvadila i posadila na predviđeno mjesto. e, sad ono, što me zanima, biljčica je imala dugi korijen i nisam mogla izvaditi cijeli, nego mi je puknuo. Da li će se sad ta mlada biljčica ukorijeniti.
eh, kad mi niću na mjestu gdje ih ne želim :-)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2017 u 11:04
AKo ih se želiš riješiti na jednom mjestu pokušaj korocid umotati oko korjena tj natopiti taj korjen. Možda povuče u sebe otrov i ugine. Pogotovo bi trebalo djelovati u jesen zato što biljka povlači sokove u sebe.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.