Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kikiriki - arachis hypogaea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kikiriki - arachis hypogaea

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 18:16
Originalno poslano od člana Željka23 Željka23 napisao:

Jel tko probao saditi  kikiriki u ljusci  ,namjenjen za jesti?
 

Ove godine gdje god sam pitala za sjeme kikirikija ,svi su me čudno gledali...pa sam odlučila posaditi taj običan za jesti.

 

U zemlji je već cca.10 dana ,ali još nema nikakvih znakova života ,a nebi htjela ići kopati po jamicama...

Može da uspe, a i ne mora, sve zavisi odakle je poreklo kikirikija koji je u prodaji, ako je iz nekih tropskih i suptropskih krajeva (manja geografska širina) u našim uslovima jako produžava vegetaciju i ne stigne da sazri.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 19:41

Nemam pojma hoće li mi uspjeti ,bude javila daljni razvoj !

Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 15:27
Nažalost od moga kikirikija ništa...Možda netko zna gdje ima kupiti sjeme ,pa da budem spremna za sljedeću godinu!
Na vrh
Marinela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 281
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marinela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 17:55
Evo niko kikiriki

e sad znam da se zagrce kad god cveta ali neznam dal treba da se zagrce i cvet ili ne????????
Na vrh
Marinela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 281
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marinela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 17:59
Zeljka 23 kod mene mama uzela iz prodavnice ovaj obican neprzeni i niko bez problema u basti ona nije iz semena.
Probaj tako ako hoces jos nije kasno da se seje i za 2-3 nedelje on nice.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 23:43
Hvala.Budem probala ,ako nađem neprženi...Kod meni u svim dućanima prženi...
Na vrh
Marinela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 281
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marinela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 15:22
Onda u neki rinfuz mozda tamo bude pa srecno i javirezultatesmile78
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 08:03
ako tko ima koju sjemenkicu viška, bilo bi super.. a dajte me recite, on se sadi u ljusci=????
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 09:31
Ili se ljuska zdrobi, ili se vadi iz ljuske.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
lolo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lolo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 07:56
Evo malo da oživimo temu :)
 
Ako netko treba sjeme kikirikija neka me kontaktira na PM.
 
Na vrh
winnetou View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje winnetou Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 23:55
Ti to imaš... plantažu kikirikija??smile181Smile Odakle si, gdje to uspjeva?
Na vrh
zeleni1975 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 10 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zeleni1975 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 08:00
Trazim sjeme, pa ako netko ima neka javi da se dogovorimo.
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 11:33
Sirove kikirikije možete naći u mješavinama hrane za velike papagaje.Potražite u zoo-buticima ili trgovačkim centrima.Više puta sam sijao takve i klijavost je uvijek bila odlična.
Na vrh
zeleni1975 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 10 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zeleni1975 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 10:14
Kad nema druge ide se sa kikirikijem iz mjesavine hrane
za velike papige :-)
Hvala
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.