Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvjetni dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvjetni dnevnik

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sokki View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sokki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Cvjetni dnevnik
    Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 17:19
Ovdje ću pisati o svojim cvjetićima koje uzgajam.
Stavljat ću poneke slikice kako su narasli i tako dalje . . .
Nadam se da će vam se svidjeti!
Uživajte . . .

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 17:35
Pozdrav, dobrodošlica od mene! smile73

Čekam nastavakSmile
Na vrh
sokki View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sokki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 17:37
20.01.2009

Prvo ću napisati kako sam započela sa uzgajanjem:

Moj prvi cvijet (neznam koje je vrste, pokušat ću potražiti na netu) sam kupila u Konzumu.Bo je sav nikakav i jadan, (čak mu je netko odrezao vrh) pa sam ga zato i uzela.Tamo u dućanima se uopće ne brinu o cvjeću nego ih puste da istrunu i onda se pitaju zašto nitko neželi kupiti njiovo cvijeće.
Kada sam ga odnjela doma, zalila sam ga i stavila u veću teglu jer ono je bila premala teglica za cvijet. Nakon tri do pet tjedana cvijet mi je počeo rasti kao gljiva. Big%20smile
Od ovog prvog cvjetića sam odlučila kupiti još jednog i početi sa uzgajanjem.

Drugi cvijet sam kupila danas (isto iz Konzuma) Cvijet je isto katastrofa Disapprove! Sav se osušio. Kada sam vidjela da tek mali listić koji je trebao ući u novi život visi sav žuti i smežurani pobjesnjela sam i uzela cvijet sa police i otišla na blagajno pa sam ga kupila.
One listiće koji u se osušili sam odrezala, a onog malog nisam jer mi ga je bilo žo pa sam ga ostavila. Možda se desi nekakvo čudo.
Zalila sam ga i stavila ga na stolić.

To je sve što se desilo danas.
Vidimo se slijedeći put, a dotada pozdrav!




Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 18:38
Pozdrav i dobrdošla, super si započela svoju svjetnu ispovjest, želim ti mnogo predivnog cvijeća u budućnosti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 19:00
Dobro nam došla Sokkismile99 Drago mi je vidjeti da se krug cvjeće-poklonika proširuje. Sretno ti se oporavile i napredovale nove biljčice Thumbs%20Up.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 19:46
Dobro došla Sokki. Želim da ti smile85 uskoro budu smile99!
ClapClapClapClap
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 20:29
Dobro nam došla Sokki samo tako nastavi.Ja sam spasila nekoliko biljaka kada su ih komšinice htjele baciti.Poslijei h nisu mogle prepoznati.Inače nikad i ne pomislim da se nešto neće primiti.Vjerujem da će sve biti u redu i obično i bude.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 21:22
Dobro došla i želim ti puno,puno lijepog i zdravog cvijeća.
Na vrh
sokki View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sokki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 13:32
Hvala puno!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 13:39
Dobro nam došla Sokki i sretno sa biljkicama.Nadam se da će ti svaka"rast ko gljiva"i da budeš još puno cvijeća spasila. Dobro bi bilo uslikati te biljkice kad ih kupiš i tako pratit njihov rast,ok i mi bi htjeli to pratiti pa ubaci slikicu tuTongue
smile64
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 13:43
Soki dobro nam došla.
Drago mi je da se naše cvjetno društvo širi ovakvim dobrim dušama!!!
Na vrh
sokki View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sokki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 16:57
Sada sam ih slikala preko mobitela.
Ovo je moj prvi cvijet:



A ovo je drugi:



Stavljat ću slike uvijek kada će malo narasti.
Na vrh
sokki View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sokki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 16:59
Ako netko prepozna ove vrste neka mi javi!

Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 17:20
Prvo je mislim jedna vrsta crasule, imam i ja takvu, a druga fittonija. Za obje imaš temu u sobnom lisno-dekorativnom biljuWink
Na vrh
sokki View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sokki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 12:15
Ok, hvala za info!

Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 17:34
Dobrodošlica naravno i od mene  .Sa nestrpljenjem čekamo na sljedeće slikice. 







Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.