Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razne ideje sa interneta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razne ideje sa interneta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 07:31
Naletjesmo na ovu ideju ...



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 08:16
Još jedna varijanta jelenka ...

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 16:34


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 16:53
Ajme, koji radovi!!!!!! Ja švrljam po salvetnim galerijama i sve mi se pomiješa-u neke uđem po 2-3 puta, u neke nikako...ne znam šta sam vidila, šta nisam...zato rijetko stignem ući u ove u raznim hobijima, al morat ću malo češće. Ne znam ni ja šta me posebno oduševilo..inače volim fimo masu, iako dugo nisam radila s njom. Sreća da oni kolačići nisu ispred mene i da si naglasila da su od te mase, inače ko zna šta bi bilo ....Ona figurca a la Sarah Key, pa ona s narančastom kosom..a tek ona mala ekipa vještica!!! Od čega si njih napravila?Famozne su, preslatke!!!! Morat ću opet pogledat sve ispočetka.
Na vrh
luna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 12:37
Košarice su baš slatke. Odlična ideja za poklon.
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 11:45
nezna je li tko probao salventnu tehniku na jajima ?
evo slikice :
http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-20540593605955_2108_249568141
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 18:28
Puno njih je radilo salvetnu na jajima, na sve moguće načine-ima toga jaaako, jaaako puno!
Imaš pravih krasota i malih umjetničkih djela.
Možeš vidit po galerijala-ili ako ti je lakše: u Friško...
Ovu sliku, doduše, nisam viđala na jajima.
Ja sam probala, al nije mi nešto baš bilo da me vuklo-ni to ni kuglice za bor.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Anamarija0 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 29 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anamarija0 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 00:36
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Netko je pitao što s ostatkom konca za goblen, sad ne mogu pronaći tko, a netko je spomenuo slike sa čavlićima i koncem, pa evo jedne takve slike
 
Geometrie%20Astratte


Nevjerojatno! odlična ideja! Morat ću pokušati radit slike s koncem... ma predobra ideja
http://www.slikenastaklu.blog.hr
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 13:10
Ideje od kojih će zaigrati srce mamama i bakama!
































Autorica
http://milasdaydreams.blogspot.com/2010/10/im-just-daydreamer.html
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2011 u 12:04
Jao sto je ovo dobra fora.kreativno do bola a tek kakva uspomena za dete......
nije toliko ni teso za izvedbu, a tako efektno!
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 14:04
preslatko
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 12:44
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2012 u 23:29
Vidla sam i ja od čepova napravljenu prostirku za ispred tuš kabine. Zapalila se za ideju pa izbrojala čepove. Trebam ih skoro 500 komada, a ne znam nikoga tko ima restoran ili hotel gdje se troše butelje u velikim količinama. I tak, niš od ideje. Disapprove
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
goran44 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2012
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goran44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 21:59
Pa možda netko na forumu ima čepove. Ili barem npr. 50 i voljan je poslati ih. 50 po 50 i evo 500 komada. Ja ih ziher imam 50 koji mi ne trebaju, pa evo ideje!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 20:43





Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.