Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - da li znate...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


da li znate...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
Poruka
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2008 u 22:33
Originalno poslano od člana dugokosa dugokosa napisao:


molim vas kaj je ovo nisam nigdje na forumu našla ja sam to posadila u posebnu teglu i stavila na sunce imam još jednu ona ima plavo-ljubičaste cvjetiće
Diascia -porijeklo južna afrika
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 00:10
Originalno poslano od člana stephanotis stephanotis napisao:

Molim za pomoć. Da li itko zna koja je ovo biljka...
 
 
 


meni ovo slici na "million bells". Ja imam takve dvije biljcice na balkonu, roza i ciklama boje...trazi dosta vode, ako je ne zalijem tri dana klone, ali se brzo oporavi nakon zalijevanja...
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 10:47
Hvala ti Frida. I meni je jučer skroz klonula, mislila sam da je gotova. Brzo sam ju zalila i skroz se oporavila. Draga biljčica...Tongue
Ja sam dijete sreće
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 07:28
CVATE!!!!





sutra je novi dan
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 08:18
ovaj cvijet imam na moru ali ga viđam i po vrtovima u Osijeku, da li netko zna kako se zove
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 15:38
Molim vas pomoć oko prepoznavanja ove divne biljčice:
Sorry, malo sam pregledavala forum i čini mi se da prepoznajem ovu biljčicu. Mislim da je to cotula hispida. Moja sada cvate žutim malim cvjetovima.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 15:39
lana 2 ovaj cvijet kod nas zovu pupaljka.
Na vrh
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 20:10
Lana2 pogledaj si pod lat. naziv Oenthera ali kaoja nisam siguran
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 20:54
Lana2 - Oenthera je! Meni se raširila po cijelom dvorištu. DOslovce gazi travu! A kupili je kod kumice preklani na proljeće u obliku jedne šake. Danas je imam u svim čoškovima gdje mi se neda pljevitiEmbarrassed
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 14:22
hvala društvo, stvarno ste brzi (eh sad sam i ja zahvaljujući vama malo pametnijaWink)
 
šeflera u pravu si, zaista se širi okolo, ali meni ne smeta, na hrpici zgodno izgleda
Na vrh
scat View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje scat Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 15:24

A koja je ovo biljcica?Stoji mi u uredu te je opala jedna grancica, pa me zanima dali se iz nje moze napravit nova biljcica?

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 15:26
Šeflera!!!!!

Samo joj malo fali lišća! Ko ju je to ošišao?Mislim da imaš o njoj u sobnom cvijeću temu!

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 15:28
Na vrh
scat View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje scat Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 15:39

Ovo je bilo brzo. Hvala, to sam trazio.

Sto se šisanja tice takva je bila cijelo vrijeme, pa sam mislio da je takva inace.smile180
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 15:51
Grančice se lako zakorenjuju, možeš ih odmah saditi u zemlju ili ih držati u vodi dok se ne formiraju korenčići.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 00:10
evo novi zadatak za sve vas. nemam pojma koja je ovo biljka.
ima bile cvitove, nekoliko njih na jednoj stapki koji se javljaju liti
preko zime ova biljka nestane i na proljeće opet krene, a moja mama ju
razmnožava tako što podili busen....



Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 00:30
To je,mislim,hosta.Koja vrsta ne znam.
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 01:52
fala! Wink
ovo je bilo brzo.....

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.