Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 848586
Korisnik
Poruka
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 23:05
Cipele su mi super. Kako se drže uživo, na nozi? S čim su lakirane?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 19:21
Ajme balerinki,super
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 08:47
kod tebe isto sijaset novih radova, malo sam neredovita ovih dana, pa me odjednom osupnete sa puno radova... :D
i to moram reći, divnih radova.... svi su mi super, ali kada sam vidjela cipelice, sve je nekako palo u vodu u odnosu na njih... prekrasne su....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 13:52
budući sam nova u decoupageu malo virkam po galerijama , kako bih se nauživala ljepota, naučila nešto novo, ali i pronašla ideju za svoj daljnji rad.
U ovoj galeriji sam sve pronašla.Radovi su prekrasni, samo mi se čini da nešto tako lijepo kao što su ovi radovi ja nikad ne bih mogla napraviti.
Naprosto sam zadivljenasmile71
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 15:36
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

  Draga moja Anđelka tvoja Lula je jako ponosna na tebe...neznam što mi je danas došlo, ali rekoh idem vidjeti gdje su i što rade moje cure....Svaka čast draga.
art006
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 12:39
12 siječanj 2011.................kad je to bilo....zašto malo ne dojdeš na forum..........
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 17:55
 
Evo me, tu sam, ali sam malo lijenasmile45! Ja svaki dan pregledam galeriju da vidim šta ima novog i mogu ti reči ima prekrasnih radova i puuuuuno novih članova koji stvarno prekrasno rade. Ja radim malo, a još manje uslikavam pa ni nemam baš šta pokazati, pogotovo kad vidim šta se sve radilo u ovo vrijeme dok me nije bilo smile79
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 18:02
 
Evo nešto sitno

jedna stolica

Picture%202020

i dvije kutijice
Picture%204014

Picture%203163


ANĐELKA
Na vrh
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 18:38
wow, koliko dobrih stvari!!
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 20:18
Vidiš da ima novih stvari...........i objavljuj stara dekupažice..hehehehehe
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 21:28
Prekrasne kutije
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 21:49

Eto kako kritika pomaže! Anđelka lijepo radiš i šteta da to ne vidimo.

Očekujem  još  radova i unaprijed se veselim.smile169
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 22:44
Evo i mene u tvojoj galeriji!
Vidim da ću opet imati što pregledavati do sitnih noćnih sati.....ovo malo što sam uspjela vidjeti mi je krasno - balerinke su mi božanstvene, ali i ove kutije što si nam stavila su predivneClap
I ja bih voljela da nas malo češće obraduješ nečim novim i jedva čekam.....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 10:53

kako je lijepo vidjeti da se vraćaju veterani
kojih jaaaaaako dugo, na žalost svih nas novih, nije bilo...

i nadam se da ćeš se javljati češće,
jer zahvaljujući prekrasnim radovima vas "starih" majstorica
koji su nam bili poticaj, inspiracija, ono iz čega smo učile
- i mi novi smo danas ovdje...


Clap    Thumbs%20Up    Thumbs%20Up    Thumbs%20Up    Clap


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2012 u 09:56
PREDIVNI RADOVI samo nažalost nemogu sve vidjeti ili nisam znala otvoriti ali ono što vidim je nenadmašno voljela bih da mi obijasnite gdje nabavit tekuče staklo i način rad i čime ste lakirali balerinker
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2012 u 11:56
Radovi su predivni-svi odredasmile71smile73
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 17:33
smile227koliko divotica Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 848586
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.