Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Razmnožavanje biljaka i cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pločice za sadnju i sijanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pločice za sadnju i sijanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2013 u 22:09
i ja ću probati to sa kolutovima od wc papira...vrijedno sam ih skupljala ove zime
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 08:58
Originalno poslano od člana radoja956 radoja956 napisao:

hvala svima na osvrtu na moj upit. Probala sam ja i u kutije, i pod zvono od torte, u kartone od toalet papira, ali ovo mi se učinilo zgodno, pa rekoh da probam, a nije skupo. da je bilo skuplje ne bih sigurno. Meni je super onaj kolut od toalet papira ili onih papirnatih ubrusa. taj izrežem na 4 komada, a od papira polovim. kad se biljke presađuju sve zajedno stavim u zemlju, onaj karton se raspadne, a biljka nema stres zbog promene.
Vi ste za mene profi, zato sam vas i pitala. Hvala još jednom.
zaboravih reći, ja imam hrpetinu plata rabljenih od stiropora za pokloniti, ako nekome treba nek se javi na pp
Na vrh
radoja956 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 17 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 198
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radoja956 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 09:59
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

radoja956 ... to s kolutima je odlično

jeste Moon, stvarno je odlično. Nekad se onaj papir skoro raspadne pri presađivanju biljke. Meni se to stvarno dobro pokazalo.Najbolje do sad. Možda su one supstratne pločice najbolje za zakorjenjivanje biljaka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.