Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lucijin kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lucijin kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
lucija.mm View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 02 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucija.mm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 23:19
Hvala!
Ali odlično je i kako sam napokon uspjela staviti slike u pravoj veličini Wink!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 00:25

Sve je prekrasno bravo, bravosmile91

meni je super u životu
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 09:15
Odlično! Thumbs%20Up
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 10:44
Tvoja vješalica mi je dala ideju,  i stalak za CD-e mi je baš dobar! Čestitam!
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 11:10
Ne znam koji rad bi izdvojila jer su mi svi jako lijepi i profinjeni. Jednostavni i bez ikakve greške. Svaka čast samo tako nastavi.
Na vrh
lucija.mm View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 02 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucija.mm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 12:01
Cure hvala! Baš razmišljam o tome kako su mnogi radovi ovdje na forumu puno "bogatiji" od mojih, ali ja preferiram jednostavnost, a i funkcionalnost pa zato i nemam puno malih ukrasa, slikica i sl. Eto sad radim na jednoj boci za maslinovo ulje. Zapravo bi već bilo gotovo, ali došao je MM i primio je i divio se. Naravno, primio je tamo gdje se ljepilo još nije osušilo. I tako, sad sam sve ispočetka.
 
Voljela bi da imam i više vremena za ovo, ali rastrgana sam između više "strasti" - dječjih igra i igračaka, šivače mašine, restauriranja starog namještaja, .., ma ima toga još! Upoznat ćete me s vremenom.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 12:22
Sve mi je jako lijepo, ali mi je poseban motiv sa stalka za CD! Divno! Clap Ja volim funkcionalne stvari i težim ukrašavati takve, samo sam i ja malo rastrgana među silnim tehnikama! Od viška glava ne boli? Confused
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 08:50
meni je jako lijepo ovo što si nam izložila
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 15:05
Lucija savrsheno dobro si uradila kutiju za nakit i stalak za Cd ... Motiv na stalku je fantastichan. Sve pohvale!:)
Na vrh
lucija.mm View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 02 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucija.mm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 06:59

Cure, tek sada vidim vaše komplimente.

Puno hvala!

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:09
 
Ne znam kako do sada nisam vidjela tvoje radove. Moja greška! Inače sve je za 5!Thumbs%20Up
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.