Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 464748
Korisnik
Poruka
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 20:06
opet kaskam za vama...
drago mi je vidjeti neke stare, a još draže neke nove nickove u mojoj galerijismile188.
još mi je draže da sam neke uspjela inspirirati i motivirati.
ali najdraže mi je zbog ovog dolje boldanog.

Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Zanimljivo je koliko su me tvoji radovi motivirali da odmah uzmem kist u ruke i napravim nešto za stvorenje koje jako, jako počinjem voljeti..."onu koju vidim u ogledalu"...fala na pozitivnom utjecaju, vrijeme je da se stvarno počnem više voljeti i da shvatim da to mnogi ljudi imaju kao najnormalnije!


i samu sebe moram ponekad podsjetiti na to.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2011 u 21:33
  pregledala cijelu galeriju...kako je sve savršeno uredno...ja sam bez teksta....
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 18:06
Sad prvi puta gledam tvoje radove,dakle prekrasno.Super ideje i jako uredno.smile141
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2012 u 13:10
sta reci!!! odlicno!
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2012 u 11:32
veliki pozdrav anastazija ...puna tri sata si me prikovala uz comp. Wink
pregledala sam sve od prvog objavljenog posta i sve što mogu reći je ....woooow ,sve je prekrasno,ne mogu ništa izdvojiti.

samo nastavi s prekrasnim radovima !!!smile120
happy ...happy ... :))
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 15:28
prekrasni radovi, uredni, kombinacija boja ma nemogu izdvojiti kad mi se sve sviđa, tanjuri, kutije, kompleti, okviri ma jednostavno sve moj veliki naklon za majstoricu
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 15:43
Anastazija, radovi su prekrasni. Ako nije tajna, koji 2K koristis?
http://hobbyboom.blogspot.com/
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 464748
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.