Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - antun007
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


antun007

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: antun007
    Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 20:28
CryCryCryCryadmine antun007 je,htjeo sam promjeniti profil i upisao krivu(novu) imeil adresu.na tu istu adresu sam zatražio i novu lozinku.a ta adresa uopće ne postoji.i sad se ne mogu prijaviti na forum bez te nove lozinke,a i da se prijavim treba mi stići korisnički računna tu nepostojeću adresu.ne mogu uopće sudjelovati u temam pa niti u svojoj.pomagaj bilo koCryCryCryCryCryCryCryCry
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 20:32
sredito... ali upisi pravu adresu da ne bude problema
Na vrh
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 20:33
sad uopće ne vidim vaše poruke a vidim da neko odgovara na ovo
Na vrh
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 20:35
A opet se ne mogu prijavit sa starom lozinkom
Na vrh
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 20:43
ajde,šta je sređeno
Na vrh
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 20:51
Admine,možeš li mi poslati korisnički račun na adresu antun007@net.hr a i novu lozinku (ili još bolje da mi ostane ova stara) plizzzzzzzzzzzzzz   odgovori mi bojim se
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 21:00
antune to se i meni dogodilo,upisi korisnicko ime i novu lozinku,na mail ce ti doć nova lozinka ili aktivacijski link na koji ces kliknit i tako ces se ponovo aktivirat
Na vrh
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 21:17

da ali ja ne znam novu lozinku,trebala mi je stići na mail adresu ali ja sam upisao mail sa greškom a sad ne znam kako ga ispraviti...

 
 
                        JOJ,ovo je tako zbunjujuće
Na vrh
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 14:41
ajde ne mogu više ovako
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 18:24
nisam bio doma.... posaljem ti novu lozinku...tj. onu koju cu kreirati a ti je onda ponovo promjeni po svome... isto tako upisi ispravnu emal adresu...
Na vrh
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 08:57
Ajde čekam,dali na ovu adresu koju sam napisao
Na vrh
toni View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 09:29
promjenio sa, e-mail pa nemogu sad na forum
lijepi pozdrav
Na vrh
toni View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 21:30
jos uvjek nemogu na forum
Na vrh
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 21:47
admine,sve nešto kažeš da je sređeno a ja još ne mogu na forum,nit stiže aktivaciski mail nit stiže nova lozinka.ne mogu više ovako.toni i ti imaš isti problem?
Na vrh
toni View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 21:58
ja nemogu od jucer
Na vrh
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 22:04
a ja od prekjučer
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 23:52
antun,dragi zatrazi ponovno novu lozinku na pravu mail adresu,nebi trebalo bit problema
Na vrh
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 11:42
probat ću
Na vrh
antun007 View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 18:58
još nije stigla
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 12:21
sad je u redu hvala svima
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.