Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja igra
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja igra

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
CrnaZena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje CrnaZena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moja igra
    Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 11:27
Jako mi je drago da postoji ovakav forum i pozdravljam svih .......
Ne radim dugo decoupage (cca 6 mj) ali već lagano zatrpavam kućuLOL Na ocaj svih doma prisutnihWink

Malo sam se poigrala tokom Korizme  pa tko zeli moze bacit oko na
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 14:01
Lijepih djela ovdje ima... smile141
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 15:45
dobro došla Crnaženo, mračni su ti radovi. Jako lijepo i uredno. Nadam se da će ih biti još i uhvati malo vremena pa ih prebaci u temu da nam olakšaš gledanje ove ljepote      
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 16:01
Lijepi radovi,ima svega.
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 16:56
Jako jako lijepo, a da tek znate s kojim gustom to radi...
Na vrh
CrnaZena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje CrnaZena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 16:37
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

dobro došla Crnaženo, mračni su ti radovi. Jako lijepo i uredno. Nadam se da će ih biti još i uhvati malo vremena pa ih prebaci u temu da nam olakšaš gledanje ove ljepote      



hocu.....ma moram prvo to naucit:-)) a ne znam koliko ovdje smijem "zatrpavat"?
Na vrh
CrnaZena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje CrnaZena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 17:10
Originalno poslano od člana CrnaZena CrnaZena napisao:

Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

dobro došla Crnaženo, mračni su ti radovi. Jako lijepo i uredno. Nadam se da će ih biti još i uhvati malo vremena pa ih prebaci u temu da nam olakšaš gledanje ove ljepote      



hocu.....ma moram prvo to naucit:-)) a ne znam koliko ovdje smijem "zatrpavat"?


dodala sam ovdje jos  radova......lanjskih:-)) ...

http://s576.photobucket.com/albums/ss207/CrnaZena20/Decoupage%202008/
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 17:21
Podmetači su ti suuuuuperClap i ostali radovi su prekrasni no ja ti uvijek zapnem za neštoWink
 
a slikice samo stavljaj- što više to boljeWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 17:21
radovi su odlični
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.