Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - visece preko 1 metra pelargonije-gdje nab
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


visece preko 1 metra pelargonije-gdje nab

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Vlatka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: visece preko 1 metra pelargonije-gdje nab
    Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 17:34
ne bih rekla; narastu tolike zato sto su takva vrsta a prihrana i njega im treba kao i svakom drugom cvijecu. Znam da ih ima za kupiti vani no u strci sam ove godine da nisa stigla otici po njih a i zeznula me slovenska vinjeta...dakle , jos uvijek ako ih netko ima bila bih zahvala za info...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 15:26
za takve pelargonije... treba jako puno truda.
 
takve dugacke se dobiju od svake obicne puzave pelargonie (osim one sa bijelom stabljikom)
 
treba ih jako ceto prihranjivati i redovito zalijevati i biti ce takve
Na vrh
Vlatka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 14:44
Dvije godine pokusavam nabaviti visece palargonije koje narastu i do 130-140 cm no oba puta su mi "uvalili" one od 50cm :( Pitam se je li netko zna gdje se kod nas mogu nabaviti takve i pretpostavljam da im treba dobra priprema? Cula sam da u okolici Ludbrega ima dosta uzgajivaca. Jeli netko zan da netko prodaje 100% bas takve?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.