Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - MGrubin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


MGrubin vrt

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: MGrubin vrt
    Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 15:15
evo počeli smo čistiti granje, čeka nas puno puno posla, nema pojma odakle bih počela
na ovom terenu ćemo graditi kuću, do tada smo bez struje i vode








 
 
imamo skoro 'pogled' na jezero
ova zelena trava raste na dovezenoj zemlji, tj. kad je stari radio poslovni prostor uklonjenu zemlju su dovezli tu, inače imam pedalj zemlje sa kamenjem i nakon toga su kamene ploče
nema frke za temelje
ali navodnjavanje će mi zadati muke

planiram napraviti 'vrtove u kevetima' tj. povišen vrt, na visinu 45cm , to je visina stolice, širine 120cm
srečom imam kamenja za formiranje tih zidića

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 21:15
Uh....pričala si mi o tom kamenju, ali sad kad to vidim....ženo, pa vas stvarno čeka mnogo posla. Svaka čast na trudu i planovima za vrt, baš me zanima kako će to izgledati, očekujem slike nastavka radova smile57
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 21:21
bude ti tu prava idila, a svaki početak je težak, ali polako i bude ti to raj za oči
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 07:10
Drago mi je da si dobila svoj komadić zemlje bez obzira koliko te posla čekaThumbs%20Up
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 21:01
Od svega mi se najviše sviđa što ne vidim susjede, želim ti od sveg srca da ih što duže nebude i da uživaš u svom imanju!
Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 23:01
hvala na željama :)

trenutno je vrjeme kišovito i nikakvo, za početak smo našli mjesto za roštilj
pa ćemo "lakše" planirati ostale radove
autosjedalica glavu čuva
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 21:48
... meni je taj komad zemlje predivan :))... samo bih u nj usadila kuću sa velikim terasam i  okolinu razbacala sjeme cvijeća i sve ostavila tako pomalo divlje :))) ...biti će vam jako ljepo tamo :))
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 14:55

Baš krasno mjesto,kad si to uredite prava uživancija-a uz roštilj se uvijek bolje planira.Puno bolje nego radi smile96mislim poslije roštilja

Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 12:15
evo, danas sam očistila 1 maslinu

imam jedno 13-ak maslina, i sve imaju divlje šparoge u podnožju
neću ih orati ili okopavati, jer ću uništiti šparoge
trebati ću nabaviti agregat, tako da mogu koristiti el. sjeckalicu, isjeckau masu, akon što se prosuši ću staviti ispod maslia
autosjedalica glavu čuva
Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 12:21
evo, danas sam očistila 1 maslinu

imam jedno 13-ak maslina, i sve imaju divlje šparoge u podnožju
neću ih orati ili okopavati, jer ću uništiti šparoge
trebati ću nabaviti agregat, tako da mogu koristiti el. sjeckalicu, isjeckau masu, akon što se prosuši ću staviti ispod maslina
autosjedalica glavu čuva
Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 21:30
da updatam novosti :imam vrt

mi smo trenutno u podstanarstvu u predgrađu, obiteljska kuća, gazda ima vrt oko kuće i jedan dio ne korsiti, kako su skroz ok ljudi, ja sam pitala gazdaricu da li bih mogla posaditi koju pomidoru u taj dio vrta kojeg ne koriste
i rekla mi je: nema problema, sadi šta hoćeš, bolje to nego da trava raste :)

i evo slikica:
6 paprika
2 jame tikvica u kombinaciji sa rotkvicama
2 patliđana
4 visoke pomidore

i još imam u planu ... ali trebam prvo kupiti još komposta

tako sam hepi



 
Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 21:31
moj kamenjar, ostaje kamenjar do jeseni, tada planiram probati šemu sa seed balls
autosjedalica glavu čuva
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 22:06
Super što ćeš iskoristiti prostor za vrt, baš dobro izgleda Thumbs%20Up
Preporičam ti kopirati na fotoalbumu kod s naznakom "forum" - tako se odmah učita veća slika na forumWink
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 22:06
super..čestitam na vrtu i nadam se da ćeš što prije imati svoj vlastiti veeeeeeeliki, ali ću s uživanjem luknuti i u ovajSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 22:13
http://www.agroruse.si/index.php?option=com_content&task=view&id=264&Itemid=363

kupila sam ovaj Biopost 78kn/25kg
i oduševljena sa s njim, nadam se da će se i biljčicama svidjeti

autosjedalica glavu čuva
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 22:50
Lijepo što  imaš vrt, i taj će biti dobar dok ne stvoriš svoj vlastiti!
Ako ti treba koji pomidor, javi, bit će viška kod mene:)
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 14:18









autosjedalica glavu čuva
Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 14:21
posjala sam rokvice u jame gdje su posijane tikvice
taman sad kad tikvicama treba više mjesta , rotkvice su počele biti spremne za berbu

slika 1. to sam posijala ljubičasti bosiljak, ali su mi večinu sjemena odnjeli mravi
ovo šta raste između je portulak , jede se kao salata, divlja biljka
autosjedalica glavu čuva
Na vrh
MGrubi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MGrubi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 14:24
na mjestu gdje sam posijala 4 reda (blitva-mrkva-mrkva-blitva) sam na grebene sadila mladi luk i presadnice salate

tako da kad salata bude spremna za branje, ove ostale će taman zahtjevati više mjesta
autosjedalica glavu čuva
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 12:31
Jako slatki vrt!Baš mi se sviđa!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.