Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Ukrasne trave i travnjaci
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nicanje trave - nakon koliko vremena?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nicanje trave - nakon koliko vremena?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: nicanje trave - nakon koliko vremena?
    Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 11:02
koliko je vremena potrebno da trava nikne nakon što je posijana?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 16:37
zavisno od vrsta trave koja je posijana,zatim vlažnosti i temperature tla.Obično 14-25 danaSmile
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 23:26
ja sam mislila da ide mrvu brže. znači da je sve ok s mojom travom koja je posijana u subotu. na sjemenkama još promjena nema. jedva čekam da počne rasti Smile
znam da to ne ide preko noći. draže mi je pratit promjene, nego imat u vrtu već gotove busene trave. ovak pratim kako mi vrt napreduje, kako se mijenja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.