Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - aukcije sjemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


aukcije sjemena

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: aukcije sjemena
    Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 19:58
pokušala sam kupilti sjeme adeniuma  na aukciji to je  ludili ne znam zašto neko prodaje sjeme na taj način pa nemogu cijeli dan visiti na kompu radim stalno ujutro a i mislim da se neko time dobro zabavlja,pronašla sam još neku adresu na forumu "kaktusi i sukulenti" kaktusi.sukulenti@gmail.com poslala narudžbu ali odgovor još nisam dobila tak da neznam hoću li uopće dobiti to sjeme a danas vidim da je cijena promjenjena sa14 kn po paketu na 23 mislim da su neki ljudi jako neozbiljni a možda se i bave prijevarom OPREZ!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KRISTIJAN View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KRISTIJAN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 09:40
Ne vidim u čemu je tvoj problem.Ljudi imaju pravo prodavati svoje vlasništvo kako žele i po cijeni po kojoj žele. Tvoje je da kupiš ili ne kupiš i točka, a ne da ih blatiš zato što ti nemaš uvjeta za kupiti sjeme. Adenium je skupa biljka i zato je i sjeme skupo. Na ostalim sajtovima gdje se prodaje još je i skuplje. Ja osobno sam kupovao na način koji ti ovdje blatiš i zadovoljan sam i ljubaznošću prodavača i sjemenom.
Na vrh
Vrijedni mrav View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vrijedni mrav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 15:51
Ja se smatram kompetentnom za dati odgovor gospođici M. čisto iz razloga što poznajem administratore te stranice. Ne vidim razloga za Vašu ogorčenost što niste uspjeli kupiti sjeme preko  njihove stranice. Ako Vam se nisu javili sigurno postoji razlog, a povećanje cijene je uvjetovano povećanjem cijene fitosanitarne dozvole za uvoz sjemena iz druge države. To ste naravno Vi znali prije nego ste zasuli hrpu uvreda na nečiji račun.
Potom, ne znam što se prodaje na aukcijama - ali ta stranica funkcionira na način da ljudi nešto ponude po nekoj cijeni, a onome kome treba to kupi. Nitko Vas ne prisiljava da kupujete s aukcija.

Zašto Oprez za web stranicu s koje ste naručili sjeme ? Čini mi se kao da zračite nekom nestrpljivošću i ljutnjom, kao maleno razmaženo derište koje nije dobilo igračku koju svi imaju ???? Nije lijepo od Vas prozivati nekoga koga ne poznajete, niti po istima pljuvati. To isto vrijedi i za web aukcije.hr. Tko vas prisiljava da visite na kompu ? Očito ne znate kako funkcionira stranica pa pljujete po nečemu što ne poznajete. Najveći je strah kod svih od nepoznatog pa tako ste Vi prozvali dvije stranice u negativnom tonu bez svrhe i razloga. Ili stejednostavno sami, bez prijatelja pa se nemate kome izjadati pa to činite na forumu.
Nogu na loptu, miš u ruke i pomalo. Ne morate kupovati u HR. Kupite negdje drugdje ako su Vam ljudi s tih stranica tako grozni pa zarađuju na Vašoj muci u nabavci adeniuma.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 18:44
Molim da ostane sve u normalnoj diskusiji, a ne vrijeđanja i slično što na ovom forumu je strogo zabranjeno!!!

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 01:19
ja kupovala preko aukcije i jako zadovoljna isporukom i sjemenjem....
Na vrh
Geko View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Geko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 20:13
ja i prodajem i kupujem preko aukcije.hr i zakon su. Puno sam si raznog sjemenja nabavio do kojih nikad ne bi došao da nije bilo aukcije.hr
Čak se i stvari bolje prodaju na aukciji nego preko nekog oglasnika.
Na vrh
ane_pcelica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 10 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane_pcelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 22:43
Sjemenja i sadnice možete kupovati na aukcijskom portalu e-boom.hr, ja sam kupila nekoliko stvari i zaista sam zadovoljna. Ima dosta toga, a također prodaje i cura koja ima stranicu biovrt.com.

Dobra stvar kod e-booma je to što ne morate čekati kraj aukcije već većinu sjemenja možete kupiti odmah  po fiksnoj cijeni.


http://www.e-boom.hr/vrt-sadnice-sjemenje
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2011 u 21:07
Originalno poslano od člana Geko Geko napisao:

ja i prodajem i kupujem preko aukcije.hr i zakon su. Puno sam si raznog sjemenja nabavio do kojih nikad ne bi došao da nije bilo aukcije.hr
Čak se i stvari bolje prodaju na aukciji nego preko nekog oglasnika.


Potpisujem! Osobno sam jako zadovoljna aukcijama.hr,da ih nema,do nekog sjemenja nikad ne bih došla.Već duže vrijeme sam njihov član (uglavnom kupac) jako sam zadovoljna brzom dostavom sjemenja i ljubaznošću prodavača.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2011 u 21:09
Ane pčelica,sad se više ne mora ni na aukcijama čekati za neko sjemenje jer neki imaju ponudu, Kupi odmah.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.