Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - aaramida
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


aaramida

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 16:13
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

Naziralo se već da je to nešto posebno,također se vidi da je rađeno za svoju dušu i osobnu upotrebu tim više ti hvala što si nas pustila da to vidimo.Tanjuri i lampa su lijepi i vrijedni sami po sebi ,ukrašeni tvojim osobnim štihom-dragocijeni!
Vrlo umjereno ,uredno i precizno.Sjajno!
 
@goga-osijek:kale i magnolije su decoupage papir
 
da i ljepljeni su sa gornje strane tanjura. a ostatak je sam tanjur....pasem oči jako lijepo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 00:46
prekrasne radove imaš smile71
Na vrh
aaramida View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aaramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 20:34
Tanjir je radjen na gornjoj strani,a kupljen je takav bez doradjivanja.
magnolije su radjene tako sto je prvo radjena podloga a zatim magnolije,.drago mi je da ti se svidjaju. Hvala svima na  podrsci  ,vise o svemu kada se vratim sa odmora.smile88                                                                              
Na vrh
aaramida View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aaramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 20:38
ovi radovi su radjeni na decoupage papiru.smile78
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 12:32
Potpisujem sve cure .....zaista prekrasni radovi....ne bi ni jedan izdvojila jer su svi prelijepi
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 19:20
Radovi su ti toliko dobri da uopće ne znam koji mi je lijepši.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 19:56
prepreprekrasni radovi,odusevljena samsmile141smile141
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 21:27
cekamo nove radove....s nestrpljenjem...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 01:31
kaleeeee (jel ima neki smajli koji uzdiše)... to je cvijet koji sam izabrala za svoje vjenčanje i baš bolujem za svim oblicima kala!!! imam jednu crnobijelu salvetu sa kalama i ne smijem je upotrijebiti dok ne smislim nešto stvarno dobro! i zaboravih... dobro nam došla i daj još sa kalama!!!!
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 12:00
radovi s kalama su mi super ali ne zaostaju niovi drugi....super...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 15:44
fantasticni radovi svaka cast... i ja sam kao malena malena luda za kalama pa bi to izdvojila...al inace sve je mraksmile93
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.