Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šeflera - Schefflera arboricola
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šeflera - Schefflera arboricola

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
Korisnik
Poruka
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 19:46
Kacunak, bravo, hoće hoće samo da krene.
Miranda krenut će i tvoja.
Evo ja sam na svojoj prije tri tjedna na jednom mjestu odrezala vrh za pelcer, i eno već je potjerala tri mala pupa.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 22:28
Moja je već crkla ali uskoro ću dobiti novu tako da sve je ok.
Kacunak čestitam smile141
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2014 u 10:38
Tri lijepa nova "kisobrancica" kako ja zovem njene listove su vec poveliki, jako brzo raste kad potjera. Sad cekamo nove... Jedva cekam da malo bude gusca. Medy i ostali, kakvo je stanje kod vas?
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2014 u 20:29
moja je vani u polusjeni

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Majkica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 08:55
smile106zAŠTO MOJA ŠEFLERA IMA SMEĐE UŠI I ISPUŠTA MEDNU ROSU. sTALNO JE ČISTIM I TUŠIRAM, VISIKA JE PREKO 1 METAR. mOŽDA JE TREBAM PRESADITI. mOLIM ODGOVOR OD ISKUSNIH . pOZDRAV.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 09:35
Originalno poslano od člana Majkica Majkica napisao:

smile106zAŠTO MOJA ŠEFLERA IMA SMEĐE UŠI I ISPUŠTA MEDNU ROSU. sTALNO JE ČISTIM I TUŠIRAM, VISIKA JE PREKO 1 METAR. mOŽDA JE TREBAM PRESADITI. mOLIM ODGOVOR OD ISKUSNIH . pOZDRAV.
i moj limun tako isto...nez vise sta raditi...sad sam  cula za recept...namociti sacicu duhana u  vodu nek par dana odstoji,procjediti,dodati malo likvija i spricati....zasad tek 10tak dana spricam al kao da nema medne rose vise i ima manje vaskica....probaj...
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 09:21
Majkica, Josipa Nu, pravo u poljoprivrednu apoteku po neko sredstvo protiv vaski, ne cekajte nista...!
Na vrh
hrvojemikanovci View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Studeni 2014
Lokacija: stari mikanovci
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hrvojemikanovci Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2014 u 12:40
Moja šeflera jako sporo raste, ali je dobraEmbarrassed
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2014 u 16:40
Moram priznati da moja solidno raste i zdrava je. Uzela sam u februaru grancicu od mame i zapelcala, od tada je bukvalno duplo porasla ako ne i vise. Obzirom da je mamina mjestimicno sa sarenim liscem a mojoj raste samo zeleno-prilicno je "dosadna salata" LOL
Ali eto, neka je dok ne zauzme previse mjesta.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2015 u 11:04
Sta je ovo, niko ne voli sefleru osim mene?
Ja sam je u 4 mjesecu iznijela na terasu u hladovinu, ne zaboravljam zalivanje i evo cetvrti list pusta Heart

Umorna je jadna od tame i duge zime, sad ce da se nauziva cijelo ljeto.
Na vrh
PrincessDora View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Svibanj 2018
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PrincessDora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2018 u 18:06
Zdravo na site!
Dobiv na poklon seflera. Imase dve-tri grancinja. Kaj mene pusti uste nekolku Novi. Sega primetiv deka listovite I pagjaat.
Ve molam za sovet, sto da napravam da se upravi seflerata.
Se nadevam deka kje razberete sto napisav, oti e na makedonski.˘
Ako ne e razbirlivo slobodno pisete, kje se potrudam na srpski.
Pozdrav!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.