Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naručivanje internetom - Kaktusi Bešlić
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naručivanje internetom - Kaktusi Bešlić

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Naručivanje internetom - Kaktusi Bešlić
    Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 15:18
Stavrno nisam znao gdje da stavim ovu temu pa sam se odlucio staviti je ovdje.Ako sam pogrijesio neka se slobodno premjesti.Gledao sam njihovu web stranicu i vidio da se biljke mogu kupiti preko interneta pa sam prije 4-5 dana poslao sam narudbu i svoje podatke na njihov e-mail i posto mi nitko nije odgovarao jucer sam poslao ponovo,ali naravno opet nista.Vidio sam da imaju jako velik izbor kaktusa i zelio bi neke od njih kupiti,ali mi nitko ne odgovara.Je li tko kada narucivao kod njih na takav nacin?Zanima me kako to naruciti jer imaju stvarno zanimljivih biljaka.Hvala
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 22:25
Nitko ti nije odgovorio zato je r ti na mailove odgovara isključivo vlasnik, a on j ebio puno po sajmovim ai u novim nabavkama, a sad su i godišnji...ko dnjih je zaista fantastičan izbor i mogu ti preporučiti posjetu kod njih. Ne znam odakle si, ali ako možeš to ti je najbolje rješenje...nisam ziher. kako ide kod njih s poštanskim slanjem, ali ti mmogu provjeritiSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 21:47
Ja ne mogu dočekati da idem kod Bešlića jer sama pomisao na njegovu predivnu kolekciju me oduševio. Ono što ste do sad pokazali u slikama kad ste išli .forumaši ja sam zanijemila od ljepote i njegove kolekcije-----i stvarno mi je jedna od najveći želja da imam jedan plastenik u kojem bi samo uzgajala svoje lično kaktuse i pokazivala drugima ,jer znam šta znači otići na jedno mijesto i diviti se nečijem trudu i radu -zato ću još uvijek sebi kupovati pa makar i dupli da sebi uvećavam kolekciju jer evo uvijek traba za razmijenu .-------a lijepo ih je vidjeti dosta na jednom mijestusmile183
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2014 u 08:55
 Je li tko kupovao internetom od Kaktusa Bešlić? Kakva su iskustva? Na koji način šalje i koliko naplaćuje poštarinu?
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2014 u 23:22
bugica, jesam ja, iskustvo odlično. ja sam zahtjevala običnom poštom (poučena iskustvom kad sam naručivala alstromerie hp expresom, nikad više). ne sjećam se poštarine ali nije bila nešto previše. plaćanje pouzećem, uračunaju i poštarinu koju oni plate. 
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2014 u 18:04
Uh, nisam vidjela tvoj odgovor, pa sam upravo maloprije postavila isto pitanje u kafiću... zahvaljujem ti na odgovoru, u tom slućaju budem i ja nešto naručila. Smile 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2015 u 19:57
Za sve koji se dvoume - naručila sam internetom, dovezla mi je gospođa Bešlić slijedeći dan u Zg, svi sukulenti i kaktusić u besprijekornom stanju. U proljeće ponovo naručujem to čega sad nije bilo. Big smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2015 u 20:56
Dodatak mom gornjem postu: odmah su mi odgovorili na e-mail, nisam ništa morala čekati. I baš sam zadovoljna, preporučam svima. Smile
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2015 u 21:27
bugice jelda, oni su se pokazali jako profesionalni. Kod te narudžbe ja sam imala problem na pošti. Nisam dobila obavjest o prispjeću pošiljke. Kako su to nakon 5 dana trebali sa pošte vratiti, žena koja tamo radi i koja me površno poznaje, me zazvala jer joj je bilo čudno da je ne dolazim po pošiljku. Bešlići su svoj dio posla odradili za pet!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 07:39
Jesu, jako sam zadovoljna. Kako onda čovjek ne bi naručio od njih? Uvijek kažem da je ljubaznost ključna za međuljudske odnose, isto kao i spremnost za izaći ususret. Takve osobine bi trebali imati svi naši trgovci i svima bi bilo bolje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.