Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mimica treba savjet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mimica treba savjet

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
mimica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 09 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: mimica treba savjet
    Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 19:41
ja sam nova ali sam oduševljena  vašim radovima, zanima me da li moram ići na nekakav tečaj-da li se isplati ili da prođem sve vaše poruke  i tako se učim, postoje li neke knjige gdje se pametno može naučiti, molim pomoć jer zima je pred vratima i nešto treba raditi, mimica
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mimica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 09 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 19:48
leonardine slike su prekrasne,  zašto ne držiš tečejeve da se mogu naučiti kod osobe koja je prošla sve te muke oko salveta,ljepila,,a ja trebam puuno savjeta,  pomoć  mimica
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 11:07
Originalno poslano od člana mimica mimica napisao:

ja sam nova ali sam oduševljena  vašim radovima, zanima me da li moram ići na nekakav tečaj-da li se isplati ili da prođem sve vaše poruke  i tako se učim, postoje li neke knjige gdje se pametno može naučiti, molim pomoć jer zima je pred vratima i nešto treba raditi, mimica

mimica lijepi pozdrav i dobro doslasmile73
na radionice nisam isla,pa nisam ni kompetentana govoriti isplati li se ili ne..osobno mislim da za osnove decoupagea i nisu potrebne,a poslije ako se zelis usavrsavat,i naucit nove tehnike iz prve ruke,svakako da..evo ti par linkova na hobby art ducane koji odrzavaju radionice,pa se mozes raspitat..
http://www.nb-net.hr/
http://www.hobbyart-chemaco.hr/default.asp?idcat=3
http://www.lumos.hr/rasporedradionica.htm
slobodno nas pitaj sto te zanima,rado cemo ti odgovorit..a tu vec ima dosta savjeta po kojima se mozes ravnat,i bez problema naucit puno toga..smile78

Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 10:41
mimica, svi ti mi mozemo reci samo svoja iskustva, ne nesto sto bi bilo pravilo, svi smo mi individualci i funkcioniramo na drugaciji nacin...

ja sam na netu citala stvarno hrpu toga, ali sam i otisla na tecajeve...i jos uvijek idem tu i tamo kada me neki zainteresira

i u lumos i u chemaco, na svakom tecaju naucis nesto novo, neki novi trik, pa doma isprobavas pa sama skuzis koji od savjeta tebi pase, a koji ne...ja nemam nista protiv tecajeva, nisu preskupi, ne mogu stetiti, a koristi po mome sudu donesu jako, jako puno...a kaj je najbolje, dodju mi i ko terapija, nakon svakog tecaja izadjem van tako opustena i preporodjena...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.