Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - IHr-ove papirnate maramice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


IHr-ove papirnate maramice

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Maya08 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 155
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maya08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: IHr-ove papirnate maramice
    Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 14:13
Pozdrav svima!
Imam jedan problemčić, nigdje u Rijeci ne mogu naći ihr-ove papirnate maramice, a jedino one imaju cijele slike.
 Pa ako znate gdje ih ima za kupiti...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 21:49
Kozmo i DM ih gotovo uvijek imaju.Vjerujem da ih onda i Riječkim trgovinama imaju.
Na vrh
Maya08 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 155
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maya08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2009 u 09:56
Hvala Sasha, pogledat ću!
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 17:59
nb hobi centar tam ih ima brdo iliti čudo cjelo ja danas bila tam pa mi okice skorom ostale na njima hheheheh
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 14:19
Zadar,Lumos,DM,Kozmo.Ali loš izbor.Možda 2 vrste,a ima ih bar desetak.Prijedlog:Bilo bi dobro poslikati svak svoje da vidimo što sve ima.Vidla sam na radovima neke koje nikad nisam vidla u živo.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.