Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mari,5510 nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mari,5510 nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 21:27
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

ej koka, već sam ti negdje napisala da sam ti zapelcala pasifloru, lijepo se primila, dobro napreduje, u tegli imaš komada dva...ne znam jesi li pročitalaWink

koka pasiflora je na sigurnomsmile219Heart
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 22:37
Mari, zanima me onaj euonimus puzajući. Jednu grabu bez vode trebala bih prekriti nečim puzajućim što bi spriječilo ili bar smanjilo rast korova tako da se ne mora stalno kositi i čupati, a da pritom izgleda dekorativno. Graba se nalazi ispred škole uz cestu, na južnoj strani i stalno na suncu. Može li taj euonimus poslužiti za takvu namjenu? Ako da, šaljem adresu u pp. Nažalost, nemam ništa od ovoga što ti traži, ali sam spremna obići trgovine i rasadnike u ZG da nađem bar nešto od toga.  
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 22:52
šalji adresuHeart
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2012 u 13:19
oprostite svi kojima sam u zadnje vrijeme obećala poslati cvijeće
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2012 u 13:22
Mari želim ti da čim prije ozdraviš, a cvjetića će uvjek biti!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2015 u 11:27
tražim- boražinu (boreč) ako netko ima za posadit ( jel se može sijati sjeme, i znate li ima li ga za kupiti)
            -dicentru (srdašce) crvenu i bijelu
           -reznice krizanteme starinske, bilo koje boje
           - sadnicu bijelih knedla (žganci)
           - crveni božur, zeljasti ili drvenasti bilo koje boje
u zamjenu mogu poslati bilo šta iz mog vrta ili lončanica
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2015 u 18:43
Mari imam bijeli drvenasti božur na zakorjenjivanju i već puštaju pupove, bit će navodno i crvenog ali nikako da vidim znakove života... pošalji mi adresu na pp da ti pošaljem, ako ti odgovara. Smile Knedlice mogu nabaviti kao reznice, maznuti kod susjeda Embarrassed, ionako mu je prevelik grm i ne orezuje ga. Big smile
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2015 u 19:39
Sjeme borača imam od predlani (pravilno je uskladišten pa se nadam da ne bi trebalo biti problema s klijanjem). Lani ga nisam skupljala jer mi niče sam, tako je to kod njega, kada ga jednom posiješ imaš ga uvijek. Wink
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2015 u 15:51
bugica za pet sismile79
desert rosesmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,301 sekundi.