Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Treba mi ideja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Treba mi ideja

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
majasp View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 21 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majasp Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Treba mi ideja
    Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 15:43
treba mi neka ideja za nešto jesenje, a da je funkcionalno.... dakle, da nije samo ukras.... hvala unaprijed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 23:39
treba mi ideja kako napraviti poklon za rođendan svom mužu koji je od mene naručila prijateljica.Donijela mi je: slikarasko platno 30x30
staklo 40x30, tankog rižinog papira boje šampanjca i crveni Zamislila je da isprintamo njihove zajedničke slike (slike u crno bijeloj boji) i polijepimo na platno ili staklo , zapravo da napravim sliku za zid.
Voljela bi joj to napraviti ali iskreno nemam ideje i ako je netko nešto slično radio ili ima ideju  molim pomoć

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 12:14
Originalno poslano od člana majasp majasp napisao:

treba mi neka ideja za nešto jesenje, a da je funkcionalno.... dakle, da nije samo ukras.... hvala unaprijed
 
meni trenutno na pamet pada teglica za cvijeće u jesenskim motivima ili boca ili neka škrinjica, tanjur....ma skoro sve osim slika može biti i upotrebljivo Smile
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 12:17
Originalno poslano od člana brani brani napisao:

treba mi ideja kako napraviti poklon za rođendan svom mužu koji je od mene naručila prijateljica.Donijela mi je: slikarasko platno 30x30
staklo 40x30, tankog rižinog papira boje šampanjca i crveni Zamislila je da isprintamo njihove zajedničke slike (slike u crno bijeloj boji) i polijepimo na platno ili staklo , zapravo da napravim sliku za zid.
Voljela bi joj to napraviti ali iskreno nemam ideje i ako je netko nešto slično radio ili ima ideju  molim pomoć

 
ne znam kako će izgledati slike ako isprintaš na crveni papir jer to nisam nikad radila
 
ja bi za slikarsko platno isprintala na taj boje šampanjca
a za staklo na bijeli obični pa lijepila obrnuti decoupage kao da radim na tanjuru 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 13:02
Originalno poslano od člana brani brani napisao:

treba mi ideja kako napraviti poklon za rođendan svom mužu koji je od mene naručila prijateljica.Donijela mi je: slikarasko platno 30x30
staklo 40x30, tankog rižinog papira boje šampanjca i crveni Zamislila je da isprintamo njihove zajedničke slike (slike u crno bijeloj boji) i polijepimo na platno ili staklo , zapravo da napravim sliku za zid.
Voljela bi joj to napraviti ali iskreno nemam ideje i ako je netko nešto slično radio ili ima ideju  molim pomoć



možda malo pomogne

http://www.artistiperhobby.it/regalo_45.html



Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 17:53
draga OTOK da ovo pregledam moram uzeti g.o.hvala
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 18:35
Ma zašto Brani, samo klikneš na to i tu je samo ta jedna sličica
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 18:44
ušla sam ti i gore u desnom uglu kategorija decoupage, ima more toga
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2009 u 20:17
Originalno poslano od člana majasp majasp napisao:

treba mi neka ideja za nešto jesenje, a da je funkcionalno.... dakle, da nije samo ukras.... hvala unaprijed

majo ako nije kasno,evo ovdje imas jako lijepih stvari,neke su i sa bas jesenjim motivima,a sve su funkcionalnehttp://www.decoupageforum.bb4u.pl/temat-vt261.html?postdays=0&postorder=asc&start=0
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 10:31
Treba mi ideja za srediti dasku za meso za stariju gospođu koja mi je jako važna.(Na temu maslina,lavanda,anđeli).Tko u svojoj galeriji ima takvih stvari?Nemam vremena sve galerije gledati ispočetka.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 11:43
Ukucaj u tražilicu  taglieri a decoupage, pa pogledaj slike
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 11:34
Hvala Otok-sređeno.A sad pitanje.Moram raditi na bijelom mat mediapanu.Ima li kakvih problema,zamki?Na što moram paziti?Kako raditi i zaštititi da se ne guli?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 20:05
Trebali bi mi neki linkovi za radionicu = Uskrs =dječja(vrtička mlađa skupina, djeca imaju 4-5godina )zajedno s roditeljima . S time da moraju biti jeftini materijali.
Help me!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 20:29
www.kutak.t-com.me   

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 22:03
Meni se svidio linkClapSmile
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 12:36
Otok hvala ti puno na linku. Upotrijebit će se višekratno.
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 12:57
treba mi savjet cure naime jednom mom dragom prijatelju tata je iznenada umo prosle godine Unhappy.
htjela bi mu napraviti nesto imam njihovu sliku kad su se skupa zadnji put slikali i imam jednu pjesmu sto je on napisao za njega.
sada da li da to stavim na okvir kao sliku ili napraviti kutiju. pliz help ako imate kakvu ideju pomagajte molim vas
 
i jos nesto ako  odlucim to napraviti (jer me srce strasno boli kad se sjetim toga svega a neznam uopce da li bi radila ) jeli bi mi neka dobra dusa na od vas napravila u photoshopu sliku(skinula pozadinu i napravila crno bijelu)
 
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 13:01
e i ako bi napravila ako sliku a ne kutijicu onda bi pokusala spojiti sliku svjetionika i njih 2 jer je on bio svjetioničar
pliz neka mi se neko javi na pp ko bi mi pomogao sa photoshopom smile43
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 21:24
ok ideju sam nasla jos samo tribam naci nekog sa photoshopom
hvala ko da jeste
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 21:36
Hej draga... Nisam neki ekspert u Photoshopu, ali nekim jednostavnijim stvarima baratam. Pošalji mi fotke na mail i napiši što bi točno trebala pa ću vidjeti što mogu napraviti! Mail je izzy.handmade.creations@gmail.com
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.